Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-8" |  vypnout filtr
 
 
08.11.2021, 20:15
 
Vy si tu extraligu vážně zasloužíte, hodně štěstí z Budějc
 
08.11.2021, 20:05
 
Reakce na VSH: Kubičík z Šenova od NJ a Šudoma z Jalubí ...
Zbyňa Kubičík dokonce v mladých letech hrával za Vsetín,tuším od dorostu po junky
 
08.11.2021, 19:38
 
Tak Majdan zakotvil na Slovensku u nováčka extraligy ve Spišské Nové vsi. Škoda že kvůli zranění nemohl ukázat víc.
 
08.11.2021, 13:00
 
Lahev8 - ty já to myslel tak, kdyby se udělala anketa / zajímali by mě výsledky co by lidé raději z těch dvou možností které jsem uvedl.Edd_vs - tak ono z te navstevy 5300 bylo včetně mě asi 3500 zvědavých na Jágra (já ho nikdy neviděl a na baráž na Lapači si mě čekat nechtělo...), ale ten kotel a podpora v zápase 2021 pro GT byla mizivá. Tak soupiska je jedna věc, ale kluci v modrém si díky jejich postavení nebyli schopni nahrát na metr...to je ta psychika - a to stejné v baráži, ELH tým musí, tým z Chance ligy může... S tím Mamcicsem souhlas, nejlepší hráč GT plus ten Flynn jinak bíííída, Honejsek Okál Nemec, kdyby neměli jmenovku - reknu smer Valmez :D No sezona je ještě dlouhá, ale teď na GT by nevsadil asi nikdo ze pujdou alespon do baraze.
 
08.11.2021, 12:49
 
vajdik:
Taky jsem tam byl, ale určitě bych neřekl, že to mělo úroveň jako VRCH - KOL.
Se současnou soupiskou bysme podle mně měli proti ZL i KL šanci tak v řádech promile.
Jinak Géčku se teda povedl nákup toho lotyše Mamcicse. To je bek budoucnosti, oproti retro O. N.
A překvapila návštěva, přes 5000 jsem nečekal. Ale ohledně atmosféry máš pravdu, ta je na Lapači jedinečná.
 
08.11.2021, 12:34
 
Jihlavě jsme dali jiné góly než jsme dávali doposud. Konečně rychlejší střelba, dorážky a teče. To ještě chyběl Říha. Graborenko, uvidíme dlouho, dlouho nehrál na rychlost si bude muset zvyknout. Jsem zvědavý na no ou posilu za Majdana.
 
08.11.2021, 11:36
 
Reakce na BohseOnkel: Pokud bychom měli předvádět v Extr...
Zase Budějovicím se daří.
 
08.11.2021, 11:32
 
Vajdík: ale stejnou logikou by šlo říct, že je lepší koupit druhou ligu a vyhrávat derby s valmezem 10:1.
 
08.11.2021, 11:04
 
BohseOnkel - já neříkám že zápas s Jihlavou nebyl super, byl! Takové malé play off po dlouhé době - jen bohužel v té první lize ubývá takových utkání, aktuálně je fajn když přijede Jihlava (aktuálně 1x sezoně v ZČ), nebo Přerov 1x v sezoně a to je tak ve výčtu atraktivních zápasu ZČ všechno, ano máme tu 2x Kadaň 2x Kolín 2x Ústí, ... Jen souhlas s tebou, dát si na misky vah otázku: Je lepší hrát příští rok derby se Zlínem a atraktivní zápasy Přerov Jihlava, hrát nahoře NEBO být otloukánkem v ELH a defakto celou sezonu se připravovat na baráž v dubnu? Jelikož postupující z Chance ligy přes baráž by tím otloukánkem v ELH lize opravdu byl a celou sezonu by hledal optimální složení týmu s tím že má ten polštář si to uhrát v baráži jako kdysi s Ústím v deseti lidech...
 
sui | Zbrojovka
08.11.2021, 10:59
 
Jack nam posle spis Trsku, ten se tu hokej v podstate naucil... Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
08.11.2021, 09:42
 
Pokud bychom měli předvádět v Extralize něco podobného jak teď Gottwaldov díky pěkně. Mě naše liga plně vyhovuje první třetina s Jihlavou úplně super.
 
08.11.2021, 09:39
 
Jinak začala repre pauza - tím pádem by měla končit smlouva hráči č.3, snad vedení dneska oznámí jeho setrvání do konce sezony! Jinak doplním ke včerejšímu zápasu (možná se byl někdo také podívat na GT vs Kladno), úrovní v hledišti tak i na ledě domácí horší jak naši ZŽ. Hlediště úplně mrtvé - kdy šlo defakto o šest bodů si troufnu říct že Lapač by hráče k té výhře dovedl... Troufnu si říct, že jeden tým do baráže je jasný - Kladno. Kde to hrají opravdu na první útok a určitou kvalitu v brankovišti. Zároveň si myslim že ani jeden tým by v první lize nevedl o parník jako před dvěma lety Motor.
 
08.11.2021, 09:11
 
Majkl111 - ke vší úctě k Ondrovi, kdyby tady byl a předváděl to co předvádí v ELH poslední dva tři roky, tak ho tady půl fora pošle do Valmezu po prvním týdnu :D Jinak nedělní zápas úrovní někde jako Vrchlabí - Kolín
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
08.11.2021, 09:08
 
Reakce na Majkl111: Edd-vs: no já myslím, že to má Gotyš...
63 by ted neměl místo ani na Vsetíně, je zcela z formy, možná do VM.
 
08.11.2021, 09:00
 
Edd-vs: no já myslím, že to má Gotyš již spočítané a pád je prostě nemine... I kdyby ty peníze na ty snajpry měli, tak tam nikdo dobrovolně nepůjde... je třeba se domluvit s Jackem, aby nestavěl Němca, ten už je tam zbytečný a mohl by to vzít přes Sirákov rovno domů!
 
08.11.2021, 08:47
 
Tak je vidět, že i ševcům z města obuvi může téct do bot. 😀
Nevím, proč tam furt řeší Mikuše. Když někdo někde nechce hrát, tak ho tam přece nebudu držet.
Jsou ale známé i bizarní případy, kdy musela z klubu odejít dlouhodobě produktivní, oblíbená a sehraná hokejka, která tam naopak dál hrát chtěla. 🤔
Jinak jim celkem přeju, aby sehnali těch pět snajprů, kteří je jako někam vytáhnou. Ale, že to bude fuška. My jsme třeba za půl roku nezlanařili ani jednoho. Smajlík
 
Reakce na mmm3krat: https://www.beranizlin.cz/clanek.asp...
"... jsme v koksu a zápasy nezvládáme." Smajlík
V PCE se kdysi ordinoval perník a mistr netrenér zkouší koks jo? Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.