Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-12" |  vypnout filtr
 
1234>
Jiři88 | Karviná
12.03.2019, 23:30
 
Doufám, že Venca Prospal, nepředvede divadlo, jako v neděli v Havířově Smajlík
 
12.03.2019, 23:18
 
Nádhera borci, dekujeme a právě pro tyto zapasy je hokej nepřekonatelný! Trosku nám hráči pocuchali nervy těmi vyloucenimi, kdy z ničeho dostali PV do hry. Skvělý komentář Jacka a naopak Vykoukaluv jsem nepochopil. Zkusil jsem přečíst znovu a nic. Nevadi, krásné bylo taky gesto fanoušků ve formě poděkování soupeři za celou úžasnou sérii. Těším se na Motor! Vsetin forever!
 
Gerard | Vsetín
12.03.2019, 22:57
 
Reakce na asterisk: Off-topic: HC Dukla Jana Gajosova Ho...
Hned jak vypadli v neděli s Moravskými Budějkami, tak jsem chtěl napsat, že o Moravské Dukle máme jasno ... No a netrvalo to tak dlouho a už se to tak rýsuje i oficiálně.

Nevím jestli to bude pro Hodonín výhrou ... ale bylo mi jasné, že paní Gajošová po této nabídce v případném a očekávaném letošním neúspěchu hned ráda sáhne. Tipoval bych ale, že jejich krajských "B" tým bude mít nakonec větší návštěvnost, než tento skládaný prvoligový.
 
Gerard | Vsetín
12.03.2019, 22:49
 
Krásný zápas, odmakaný od začátku do konce a to od první lajny po čtvrtou. Velkým štěstím bylo, že se nám podařilo vstřelit první gól a že jsme i nadále pokračovali v aktivním hokeji a díky dalším gólům drželi Prostějov na distanc. Klíčovým momentem zápasu byl jednoznačně Koukův gól na 4:2. Za celou sezónu patří Radimovi velký dík. V jeho 39 bojuje jako příkladný leader.

Celá série byla výborná a opravdu hodně vyrovnaná. Ačkoliv se někomu Prostějovský hokej nemusí líbit, tak snad každý musí uznat, že nám nedali nic zadarmo a maximálně využili svých předností - fyzických parametrů, nebezpečných kontrů a především skvělé efektivity v přesilovkách. Jsem ale přesvědčený, že nakonec opravdu postoupil herně kvalitnější a hokejovější tým.

Komentář Vykoukala netřeba rozebírat. Jestli si myslí, že kdyby vyhráli ten čtvrtý zápas na "dovednostní soutěž" oni, že by i pátý a šestý zápas probíhal a skončil stejně, tak je přinejmenším naivní.

S Motorem čekám hokejovější zápasy, ale nedá se předpokládat, že by to zase nebyla i bitva na ostří nože. Budu rád, když zvítězí nakonec Vsetín, když ale ne, tak už to tolik mrzet nebude, jako by mrzelo vyřazení již ve čtvrtfinále.

P.S. Doufám, že Tesil při předávání cen nejlepším hráčům přibalil Račukovi do té dárkové tašky i smlouvu na příští sezónu Smajlík ... výborný, silový i technicky dobře vybavený rozdílový hráč.
 
Jiři88 | Karviná
12.03.2019, 22:09
 
Pěkná řeč, trenéra Jenáčka, ten soupeře jenom chválil. Vykoukal...radši nic...dnes to, bylo na férovku, kdo vyhraje, jde dál...vyhrál Vsetín, který byl hnán k výhře Lapačem Smajlík Smajlík
 
Jiři88 | Karviná
12.03.2019, 22:01
 
Taky, jsem byl zvědavý, jak celou sérii 7 zápasů, zhodnotí trenér Pv. Kdyby Vsetín, vyhrál 5 nebo 6 zápas, už by se dnes nehrálo...bohužel na kdyby se nehraje, pane Trenére Smajlík
 
12.03.2019, 21:54
 
Reakce na sui: Co teď čeká Prostějov: Čtení bible s Mato...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
sui | Zbrojovka
12.03.2019, 21:48
 
Co teď čeká Prostějov: Čtení bible s Matoušem Venkrbcem, taneční kroky Prokeše a diskuze pana Žovince na téma jak jednat s fanoušky soupeře Smajlík
Skvělá série, dnes sudí pískali co bylo a konečně sme využili přesilovky.
 
Saddledome | Zbrojovka
12.03.2019, 21:30
 
Tohle je postup,taková výhra dělá z týmu tým,tohle nás může nakopnout dál!!!Věřit až do konce!!krásně jste to zvládli borci!!Díky za skvělý zážitek!!!V pátek se uvidíme a motoru nedáme ani kousek zadarmo!..Jinak Neužil a Račuk top hráči série Prostějova...Divíšek přehled....U nás Vojta Šilhavý obětavec a Kucharda stále tahoun,Theoretova gramáž šla dnes taky poznat ale nechci nikoho vyzdvyhovat,makali všeci jak šrůbci a zodpovědné střední pásmo dnes,tak jako v prvním zápasu série...Klobouček🔰🔰€ (dlouhý řetězec byl zkrácen) za Vsetín!!!
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
12.03.2019, 21:25
 
Mám taky do A2? Kotel byl vyprodaný tak rychle, nebo je to pouze zarezervované?
 
scouser | SVVT
12.03.2019, 21:17
 
Reakce na nový_z: Čekal jsem konečně na nějaké vyjádření...
Teď jsem to dočetl. Zatímco Jenáček půlku celého komentu věnuje poklonám ke kvalitě soupeře a vyjádření respektu, Vykoukal se zmohl jenom na pomatené nesmysly o dovednostních soutěžích a věty začínající slovem "kdyby". Máte se ještě hodně co učit, pane trenére... Smajlík
 
12.03.2019, 21:11
 
Čekal jsem konečně na nějaké vyjádření od trenéra PV Vykoukala, on to odkládal, tak to mělo být něco. Výsledek je zde: odkaz
 
12.03.2019, 21:09
 
Reakce na zelí: Vstupenky do ČB jsou v prodeji! Kupujte ...
Mám do A2, kupujte ať je nás tam moc !!
 
Jiři88 | Karviná
12.03.2019, 20:46
 
A ještě jednou, velká gratulace !!!!! Smajlík Smajlík byly to nervy, ale postup do čtyřky stojí za to, a proč se nepokusit překvapit motor. Sice je to asi mírnější favorit, téhle série, ale to by mohlo motor, třeba svazovat, bude pod tlakem, chtějí do baráže, ale při vší úctě, nevím jestli mají šanci, možná proti perníkům.
 
zelí | Praha|Vsetín
12.03.2019, 20:44
 
Vstupenky do ČB jsou v prodeji! Kupujte i sektor vedle!
 
12.03.2019, 20:42
 
Lístky - budějovice
Sektor hostů půstíme až po dohodě se Vsetínem, podle toho, zda pojede organizovaná skupina, či jednotlivci. Aby ho nevykoupili domácí fanoušci.
 
Jiři88 | Karviná
12.03.2019, 20:39
 
Krásný to den Smajlík Smajlík Postup Vsetína a Sparta na pokraji vyřazení Smajlík Smajlík Smajlík
 
Jiři88 | Karviná
12.03.2019, 20:37
 
Třeba nic, nemám proti projektu ,,Dukla´´ ale vychovávat hráče v lize, kde není sestup, je blbost. Ti hráči, musí cítit tlak, nikdo nechce spadnout, ale takhle hrají v klidu, skončí třeba 13-14 a nic se neděje...začne nová sezóna...klidně snižte počet týmů v 1.lize ale ať ta liga má PP a také PS, ať je pořád o co hrát. Kadaň pořád dostávala dvouciferné příděly a nic se nedělo. Některé týmy, nemají v 1.lize co dělat !!!
 
Jak jsem říkal - úplně v pohodě. Nicméně kluci DĚKUJU! Smajlík

Jen ti co ho znáte - sežeňte prosím Subnimu odbornou pomoc, teď se mu sice na chvíli ulevilo, ale ten člověk potřebuje odbornou pomoc... Smajlík
 
Jiři88 | Karviná
12.03.2019, 20:29
 
asterisk: to jsem zvědav, já spíš čekal že si to letos uhraje sportovní cestou, ale vypadl s žihadly (pro mě trochu překvapivě). Ale určitě v 1.lize nesmí chybět Kadaň...těch 300 inkasovaných gólů...a krásné 15.místo. hlavně uzavřít ligu, pak tam můžou i amatéři Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.