Vstupenky online

Vstupenky na utkání v Jablonci

Klub • 11.04.2017

Poslední zápas kvalifikace (13.4. v 18:00) v Jablonci nad Nisou se blíží a máme pro vás informace ohledně možnosti zakoupení vstupenek na tento zápas. Věříme, že nás opět budete chtít přijet podpořit, a proto jsme pro vás zjistili následující.

Na čtvrteční utkání v Jablonci bylo pro náš klub vyčleněno 300 ks vstupenek na stání - do sektoru Hosté. Vstupenky bude možno zakoupit až přímo na zimním stadionu v Jablonci od 16 hod. ve čtvrtek 13.dubna v den utkání. Zakoupit vstupenku do našeho sektoru bude možno POUZE na základě předložení platného VOUCHERU, který opravňuje zakoupit si takovouto vstupenku.  Cena vstupenky je stanovena na 100 Kč. 

Platný VOUCHER si mohou naši fanoušci vyzvednout na pokladně č. 3 na Lapači ve středu 12. dubna od 16 do 17 hod.. Na jednu osobu po předložení občanského průkazu bude možno vyzvednout max. 5 voucherů. 


Z tohoto počtu 300 ks voucherů byla již téměř polovina uvolněna pro fanoušky našeho kotle. Fanoušci, kteří nebudou mít platný voucher našeho klubu, si na místě již nezakoupí vstupenku do našeho sektoru, ale jedině volně na ostatní místa na stadionu. Pokladny v Jablonci se otevřou ve čtvrtek v 16 hodin.