Vsetínští hokejisté míří do Kadaně. V cestě za dalšími body stojí Trhači

Redakce • 22.09.2019

Chance liga pokračuje v pondělí svým 6. kolem a hokejisté Vsetína budou usilovat o další body na ledě Kadaně. Trhači dokázali z dosavadních pěti měření sil vydolovat jeden bod v derby proti Chomutovu a na první vítězství stále čekají. Naopak Valaši si zvedli sebevědomí v sobotu domácí výhrou nad Třebíčí 4:2 a v pondělí u řeky Ohře touží přidat do tabulky další bodový přísun. Utkání Kadaň – Vsetín startuje v 18 hodin.

Sobotní výhra nad Třebíčí znamenala pro Valachy jak důležité body, tak psychologický impuls. „Bylo to vydřené vítězství a myslím si, že se budeme postupně zvedat,“ hodnotil utkání trenér Luboš Jenáček. „Některé věci tam už byly lepší než v těch předešlých zápasech. Věřím, že nám to naskočí a uděláme nějakou sérii vítězných utkání a posuneme se v tabulce více nahoru.“

To kadaňští hokejisté museli o víkendu spolknout další hořkou pilulku. Tentokrát nestačili na soupeře z Poruby (2:4), který si udržel průběžné první místo v tabulce, a naopak Trhači zůstali přikovaní na posledním místě. „Podali jsme bojovný výkon a myslím si, že se nemáme za co stydět. Měli jsme moc vyloučení, což nás v poslední třetině stálo nějakou tu energii. Jinak kluci podali na naší úrovni bojovný výkon,“ hledal pozitiva kadaňský lodivod Tomáš Hamara.

Utkání startuje v 18 hodin a jeho průběh můžete sledovat buď v rámci textového online přenosu, nebo na hokejkatv.cz

Sestavy v minulém kole:

Kadaň: Wolf – Trefný, Poizl, L. Chalupa, Foltýn, Novák, Mert, Eliáš – Wágner, Chlouba, M. Zabloudil – Čech, Machač, Pilař – Dubský, Řepík, Koblížek – Rindoš, Hotěk.

Vsetín: Gába – Slováček, Teper, Dudáš, Holomek, J. Drtina, Jeřábek, Hryciow – Jonák, L. Volf, Dostálek – Procházka, Rehuš, Březina – Kucharczyk, Pechanec, D. Tůma – Hořanský, Šilhavý, Vítek.