Vsetínský zámek chystá výstavu o hokeji. Zapojit se mohou i fanoušci

Tisková zpráva • 05.02.2019

Velká výstava k 80. narozeninám vsetínského hokeje proběhne letos v Muzeu regionu Valašsko na zámku Vsetín. Podílet se na ní můžete i vy zapůjčením různých předmětů z historie klubu. Největší poptávka je momentálně po artefaktech z éry předextraligové.

Výstava se sice uskuteční až na podzim (14. září až 24. listopadu), nicméně exponáty pro ní se shromažďují už nyní. „V této souvislosti bychom chtěli požádat veřejnost o zapůjčení fotografií, výstřižků z novin, kartiček, nahrávek, dobové výstroje či jakýchkoliv jiných artefaktů spojených s historií vsetínského klubu. Už se nám toho sešlo vcelku hodně z období od extraligy po současnost, momentálně bychom nejvíce přivítali exponáty z předešlých ér. Když to řeknu jednoduše, čím starší, tím lepší. O své předměty se bát nemusíte, po výstavě vám budou navráceny,“ požádal kurátor výstavy Mgr. Pavel Mašláň a dodal: „Zájemci mě mohou kontaktovat prostřednictvím e-mailu maslan@muzeumvalassko.cz.“ Více o organizací Muzeum regionu Valašsko a jeho akcích se dozvíte na www.muzeumvalassko.cz nebo Facebooku.