Vsetínský tým posiluje obranu o Radima Ostrčila. Vrací se i René Kajaba!

Filip Bazala • 10.12.2015

S blížícím se 15. prosincem (poslední termín, kdy hráč po přestupu může hrát za tým i v play-off) Vsetín rozšiřuje své řady. Jak jste již mohli číst i na jiných serverech, tak návrat na domácí led hlásí Radim Ostrčil. Vedle něj i definitivně René Kajaba. Naopak na hostování do konce sezony byl uvolněn Zbyněk Žabčík, který bude oblékat dres Valašského Meziříčí.

Vedení klubu se podařilo i přes náročnost celé transakce dotáhnout do konce příchod Radima Ostrčila, který naposledy působil v Havířově. Šestadvacetiletý bek se na Lapač vrací poprvé od sezony 2006-2007. Letos se již v zápase Vsetína ukázal, ale bylo to v dresu Poruby, kde byl zapůjčen výměnou za Jakuba Peslara. Vsetínský odchovanec by se měl na Lapači představit poprvé v sobotu a to právě proti ostravské Porubě. „Jsme rádi, že Radim posílí náš tým, jelikož se jedná o zkušeného hráče, který prostředí na Lapači velmi dobře zná a věříme, že s Radimem potenciál mužstva bude zase o něco vyšší. Základem je, že Radima láká naše vize a cíl,“ vyjádřil se k nové posile jednatel klubu Daniel Tobola.

Další návrat vsetínského odchovance je hlášen na útočné frontě. Letos již za Vsetín nastoupil, ale pouze formou střídavých startů. Tentokrát to již bude až do konce sezóny. René Kajaba v Prostějově příliš nehrál a kluby se domluvily, že dohraje sezónu doma, tedy na Lapači. S příchody souvisí také odchody. Zbyněk Žabčík, který se i díky zranění příliš nedostával do sestavy mužů byl na vlastní žádost uvolněn do konce sezony k soutoku Bečev. V dresu Bobrů již vsetínský odchovanec odehrál dvě soutěžní utkání.

O případných dalších změnách vás budeme informovat na našem webu.