Vsetín mění trenéry, A-tým dočasně povedou Jiří Weintritt s Radimem Kucharczykem

Redakce • 23.10.2022

Trenéři Roman Stantien a Jan Srdínko končí na střídačce A-týmu VHK, mužstvo nově povede dvojice Jiří Weintritt a Radim Kucharczyk. „Jedná se o dočasné řešení. Chtěli jsme dát mužstvu impuls, je před námi pět zápasů v rychlém sledu. Zároveň hledáme trenéra pro A-tým s dlouhodobější perspektivou,“ uvedl Petr Neumann, jednatel VHK ROBE Vsetín. Weintritt s Kucharczykem povedou tým už na nedělním tréninku.

Vsetínští hokejisté vyhráli prvních pět zápasů na startu sezony, z následných osmi získali pouze tři body. Momentálně jim v tabulce Chance ligy náleží desáté místo. Nejbližší duel čeká Valachy už v pondělí od 17:30 proti Porubě.

Jiří Weintritt působil jako trenér A-týmu VHK již v minulosti, momentálně zastává pozici šéftrenéra mládeže a vede družstvo dorostenců. Radim Kucharczyk ještě v minulé sezoně aktivně za první mužstvo Vsetína nastupoval, následně ukončil hráčskou kariéru a přesunul se k mládeži. V pondělí proti Porubě se poprvé postaví na střídačku VHK v nové roli.