Vsetín čeká odveta proti Přerovu. Dočkají se Valaši první výhry?

Jiří Kubják • 12.08.2010

Hokejisty VHK Vsetín čeká další zápas proti Přerovu. Odvetu úterního klání si zelenožlutí zahrají tentokrát na "domácím" ledě v Brumově-Bylnici, kde svěřenci trenéra Juraje Juríka dosud trénují. V kádru Valachů již neuvidíme Ondřeje Martiníka, jenž předešlé utkání nastoupil právě v barvách soupeře. Utkání začíná v 18:00.

Utkání, které mnohé napoví o osudu některých hráčů, se blíží. Předchozí zápas byl jako na houpačce. Přerov si zpočátku vytvořil více šancí, ovšem do vedení 0:2 šli hráči VHK. Závěr zápasu nakonec patřil Zubrům, kteří nepříznivý stav dokázali během pěti minut otočit a vybojovat zaslouženou remízu 2:2. Oči vsetínských fanoušků zaregistrovaly, že trenérská dvojce Jurík, Štraub už nebude počítat se službami Ondřeje Martiníka. Silový útočník se totiž na ledě Maxi-Tip areny objevil právě v dresu HC Zubr Přerov. Tím mají větší šanci se prosadit ostatní z trojlístku Badžo, Vaněček, Zelenka, kteří o místa na soupisce stále bojují.

Soupeř Vsetína odehraje na zimním stadioně v Brumově-Bylnici svoje druhé přípravné utkání. Nutno podotknout, že v prvním vzájemném měření sil hráči v modrožlutém o sobě vcelku věděli a předvedli pár povedených kombinačních prvků. Skvěle zahrála dvojce Faltýnek, Hanák, neztratil se ani Tomáš Sršeň mladší a svůj vysoký standard si udržela i opora v brance - Radek Tihlař. Druhé útkání, jež začíná v 18:00, bude mít jistě podobný náboj.

Předpokládané sestavy:

VHK Vsetín: Plšek (Hromada) - Spitzer, Žabčík, Šafařík, Lukeš, Kapr, Zelenka, Šimek, Tesařík, Korčák, Knebl, Ševčík, Vaněk, Rapant, Brynecký, Klimek, Vítek, Badžo, Vaněček, Kubo.

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Faltýnek, Pala, Osina, Vlček, J. Ferenc, Rajnoha, Hoferek, Pírek - Ditrich, Sedlák, Sprušil, Hanák, Kočara, Kotásek, Kolář, Menšík, Kohút, Sedlář, Holík, Kundrátek,Martiník, Sršeň, Palička, Klimecký.

Dnes v 17:00 | Muži
Rytíři Kladno