Valachy do závěru sezony posílí zkušený Radek Duda

Redakce • 31.01.2022

Radim Kucharczyk už nebude v kabině Valachů nejstarším hráčem. Nově jím bude čerstvá posila na závěr sezony Radek Duda. Vedení klubu se na jeho příchodu dohodlo v posledních hodinách přestupového období. Odchovanec Sokolova je ve svém věku v Chance lize stále velmi produktivní. Ve čtrnácti zápasech za Benátky nad Jizerou získal třináct bodů za sedm branek a šest asistencí.

„Radek je zkušený hráč. Cítíme z něj odhodlání porvat se o týmový úspěch v sezoně, kdy osobní statistiky jdou stranou. Věříme, že svými zkušenostmi týmu pomůže na ledě i v kabině,“ sdělil k příchodu třiačtyřicetiletého útočníka jednatel klubu Daniel Tobola.

Chystáme pro vás rozhovor a první fotografie Radka Dudy na Lapači. Mezitím se můžete podívat na jeho statistiky zde.