VIDEO: Škoda, že Přerov tak rychle zareagoval na náš první gól, mrzí Romana Vlacha

Redakce • 17.02.2020

Derby jako řemen. I tak se dá popsat zápas Vsetína se Zubry, ze kterého bohužel pro domácí vyšli vítězně hráči Přerova. Valaši do zápasu vstoupili aktivně a agresivně, což se brzy podepsalo na počtu vyloučených na straně domácích. Hosté se v dvojnásobné početní výhodě dostali do dvoubrankového vedení a z první třetiny si odnesli slibný náskok. Ve druhé čísti Valaši snížili, ale Zubři okamžitě zareagovali další brankou, která nakonec znamenala vítězství pro Přerov. Ve třetí třetině už jen v přesilové hře snížil premiérovou trefou v dresu Vsetína Roman Vlach, ale vyrovnání se již domácí nedočkali. „Za branku jsem rád, nebudu říkat, že ne. Vím, že se to ode mě očekává,“ řekl po zápase útočník Roman Vlach.