VIDEO: Jan Kloz další posilou VHK! Chtěl jsem tu hrát už delší dobu, konečně to vyšlo, hlásí

Redakce • 08.06.2020

Soupiska hokejistů Vsetína se rozšířila o další zvučné jméno. V nové sezoně bude zelenožlutý dres oblékat zkušený útočník Jan Kloz, jenž byl angažmá na Valašsku blízko i v minulosti. „Vždycky se to upeklo někam jinam, teď to konečně vyšlo. Vsetín je slavný klub s historií a fanoušky, město je hokejové. To mě sem táhlo nejvíc,“ prozradil třiatřicetiletý centr po podpisu smlouvy.

„O Honzu jsme měli zájem již v minulosti, ale tehdy dal přednost Českým Budějovicím. Letos měl také více nabídek, i z extraligy. Jsme rádi, že zvolil angažmá na Valašsku. Je to zkušený hráč, výborný do přesilovek, které nám loni paradoxně moc nešly. Věříme, že bude osobností v kabině,“ uvedl Radim Tesařík, sportovní manažer VHK ROBE Vsetín.

Jan Kloz je odchovancem Ústí nad Labem, kromě rodného města působil v Litoměřicích nebo v Kladně, šestadvacet utkání odehrál v extraligovém Litvínově a Pardubicích. Loňskou sezonu strávil dílem v Dynamu a dílem v Českých Budějovicích, kde v 36 zápasech nasbíral 35 kanadských bodů (12 + 23). Od nové sezony bude Jan Kloz bojovat za zelenožluté barvy.

Na statistiky nové akvizice Vsetínských se můžete podívat ZDE.

Aktuální soupiska VHK ROBE Vsetín

• Brankáři: David Gába, Jakub Málek, David Sachr.
  • Obránci: Jan Bartko, Michal Hryciow, Jakub Jenáček, Martin Kožený, Tomáš Kudělka, Tom Ondračka, Vojtěch Pernický, Ondřej Smetana, Lubomír Štach.
  • Útočníci: Jakub Babka, David Březina, Adam Gajarský, Sebastian Gorčík, Adam Hořanský, Daniel Klímek, Jan Kloz, Radim Kucharczyk, Antonín Pechanec, Roman Půček, Branislav Rehuš, Vojtěch Šilhavý, David Vítek, Roman Vlach.