Redakce • 05.01.2023

Do nového roku vstoupili hokejisté VHK ROBE Vsetín vítězně, když na Lapači porazili Prostějov 4:1. Tříbodový přísun se nerodil snadno, soupeř se už ve 4. minutě ujal vedení a měl řadu šancí. Valaši se ale zvedli a čtyřmi góly z celkových 18 střel na bránu se jim podařilo duel otočit. „V první třetině jsme nehráli vůbec dobře, musíme se z toho ponaučit. Zaplať pámbů, že nám to tam spadlo, a mohli jsme zápas dotáhnout do vítězného konce,“ oddechl si obránce Jiří Říha, který ve středu nastoupil do svého prvního utkání po nemoci od 18. prosince. V sobotu Vsetín míří do Litoměřic, hned v pondělí pak doma přivítá přerovské Zubry.