Tygři přeskočili juniory

Michal Kubáň • 14.01.2004

L i b e r e c - Vsetínským juniorům se v novém roce nedaří. Ze tří posledních zápasů nevyhráli ani jeden. V posledním zápase s Libercem se prosadili až v 52. minutě brankou Petra Hrušky. V posledním vzájemném zápase remizovali se Severočechy 2:2. V pondělí je tři branky během pěti minut ve druhé třetině uplně zlomily. Liberec, který nakonec zvítězil 4:1 se díky tomuto zápasu dostal před Vsetín. Nejhorší soupeři Vsetín teprve ještě čekají. Ve čtvrtek 15.1. na domácím ledě přivítají Kladno, které vévodí Diderot extralize juniorů s 52 body a v sobotu přivítají na domácíl ledě Litvínova. Na dalších místech je Slavie se 47 body, Liberec 46, Vsetín 45. Na pátém místě je Litvínov, který ztrácí na Vsetín jen jeden bod.