Tipovačka: vědomostní otázky pro 3. kolo + zahájení 4. kola

Redakce • 30.01.2008

V s e t í n - Třetí kolo naší-vaší Tipovačky končí, body za vaše zápasové tipy už jsou pomalu sečteny a zbývá tedy už jen jediné: vyhlásit vědomostní otázky pro 3. kolo. Na následujících řádcích se proto dočtete tři otázky, kterou mohou mít výrazný vliv na vaše umístění, nejen v tomto kole, ale i v celkovém pořadí naší Tipovačky. Současně rovněž vyhlašujeme 4. a tudíž i poslední kolo naší tipovací soutěže na zápasy juniorů. Máte proto poslední možnost, zapojit se do naší hry a třeba i vyhrát nějakou z cen. Tipování zdar!

Pro vaši představivost zde opět přidáváme tabulku s průběžnými výsledky, která je i pro toto, 3. kolo Tipovačky, velice vyrovnaná. Na prvním místě je prozatím tipující s přezdívkou Christmas, který během posledního měsíce nasbíral za správně otipovaná utkání 14 bodů. Výhercem 3. kola se však i díky této vyrovnanosti mohou stát i tipující na dalších příčkách tabulky, kteří správně zodpoví naše vědomostní otázky na adresu: hc-vsetin@seznam.cz

Pořadí Přezdívka  Počet bodů
  1.   Christmas      14
  2.   Katja          13
       Lukee          13
       Sui            13
  5.   Matthew        11
       Mara King      11
       Tomasso        11

Vědomostní otázky pro 3. kolo Tipovačky

1. Do kterého týmu odešel před letošní sezónou člen loňského úspěšného týmu vsetínských juniorů Lukáš Mičulka?

2. Který hráč z tria Radim Hruška, Petr Hruška a Ondřej Hruška, nebyl v kádru juniorky HCVsetín v sezóně, kdy poprvé získala titul Mistra ČR?

3. Kdo byl v základní části ELJ, v sezóně 2006/07 nejproduktivnějším vsetínských obráncem? (napovíme, že správné jsou tentokrát hned dvě možnosti, nám stačí jedna).

Své odpovědi na vědomostní otázky zasílejte nejpozději do neděle 3. 2. 2008 23:59. Následně pak bude vyhlášen vítěz tohoto předposledního kola Tipovačky.

Poslední, čtvrté, kolo Tipovačky

pátek 1.2. Vsetín – Ostrava, tipujte do 17 hodin
sobota 2.2. Zlín – Vsetín, tipujte do 12 hodin

pátek 15.2. Vsetín – Vítkovice, tipujte do 17 hodin