TOP 25 fotografií z narozeninové sezony 2019/2020

Redakce • 06.04.2020

Devětadvacet utkání na domácím ledě přinesla uplynulá sezona 2019/2020, ve které hokejový Vsetín oslavil své osmdesáté narozeniny. Vedle spousty emocí a zážitků, které si fanoušci odnesli z Lapače domů, v nich vznikla také celá řada fotografií, které zaznamenali naši kluboví fotografové. Pojďme se nyní podívat na ty nejpovedenější.

Text

Středa 11. září 2019. Vsetínští hokejisté vyjíždějí do premiérového utkání sezony na domácím ledě proti Frýdku-Místku. Foto: Martin Pavlík.

Bojovník Branislav Rehuš v ostrém souboji před brankou Přerova. Foto: Martin Pavlík.

Útočník Radim Kucharczyk na vernisáži výstavy 80 let vsetínského hokeje na Zámku Vsetín. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Roman Vlach se soustředí na vhazování. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Rozcvička před utkáním s Třebíčí. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Trenér Luboš Jenáček s kronikou, která vyšla u příležitosti 80. narozenin vsetínského klubu. Foto: Václav Trávníček.

Pravidelný servis bruslí je potřeba! Foto: Martin Vojtěch Víta.

Lukáš Volf se může radovat, Vsetín poráží Ústí nad Labem 3:1. Foto: Martin Vojtěch Víta.

David Březina ujíždí chomutovské obraně a střílí gól! Foto: Martin Vojtěch Víta.

Brankář David Gába při děkovačce s fanoušky. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Střelec David Tůma zavítali mezi děti na náborovou akci v rámci Týdne hokeje. Foto: Filip Bazala.

Slavnostní nástup na led v rámci akce Pocta Zbrojovákům. Foto: Martin Pavlík.

Pocta Zbrojovákům 2019. Foto: Martin Pavlík.

Takhle pálí Jirka Drtina! Foto: Martin Pavlík.

Vsetínské legendy v hledišti Lapače při utkání s Českými Budějovicemi. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Speciální bílá sada dresů přinesla Valachům štěstí, v unikátních úborech vyhráli všechna tři utkání. Foto: Martin Pavlík.

Světelná show se zapojením historických znaků vsetínského klubu. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Útočník Martin Procházka se společně s fanoušky raduje z vítězství. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Kličkovaná Lukáše Volfa v duelu s Motorem. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Branislav Rehuš trefuje odkrytou klec Poruby. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Modrou sadou dresů Vsetínští zkompletovali tradiční zbrojováckou trikoloru. Foto: Martin Pavlík.

V rámci Dne otevřených dveří zavítaly na zimní stadion děti z mateřských školek. Foto: Filip Bazala.

Projekt Legenda legendám věnoval Vsetín zakladateli klubu Josefu Ryžovovi. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Obránce Martin Dudáš si návrat do sestavy po zdravotních patáliích užíval. Foto: Martin Vojtěch Víta.

Soustředěný kapitán Vít Jonák před utkáním se Slavií Praha. Foto: Martin Pavlík.