Soutěž o místo na střídačce poznala vítěze

Václav Trávníček • 20.01.2010

Více než 250 fanoušků se zapojilo do soutěže VHK o místo na střídačce během sobotního utkání s Opavou. Vsetínští hokejisté do něj nastoupí ve speciální třetí sadě dresů a vylosovaný soutěžící bude bezprostředně při tom – stráví s hráči na střídačce celou dobu zápasu! Ostatní fanoušci, kteří se umístili na druhém a třetím místě, získají podepsané fotografie hráčů a dévédéčko s okamžiky výlukové sezóny 2004/2005. Podívejte se na výsledky losování!

Soutěže se zúčastnilo celkem 253 fanoušků, z toho 28 jich odpovědělo správně na všechny otázky. Drtivá většina soutěžících „vyhořela“ na otázce č. 4. Ukázalo se, že Vsetínští mají osobu Josefa Štrauba spojenou především s jeho zlínským působením, ačkoliv je odchovancem Příbrami. Naopak fanoušci prokázali vědomosti z takových detailů, jako je hokejová rodina kouče Juríka. Jen málo soutěžících nevědělo, že jeho starší syn Juraj hájí barvy juniorů Slovanu Bratislava. Stejně jako to, že Josef Mikeš působil v minulosti ve Francii, Lukáš Plšek v Dánsku a že Daniel Vaněk nosí na dresu devítku po vzoru dallaského útočníka Mikea Modana.

Jak tedy dopadlo losování?

3. cena: DVD mapující výlukovou sezónu 2004/2005, během které ve Vsetíně působili hráči z NHL jako Roman Čechmánek, Rostislav Klesla, Branko Radivojevič nebo Radovan Somík.

Výherci:

Jakub Kozák
Ondřej Pechál
Michal Mikač
Daniel Každan
Josef Týfa
Zdeněk Knebl
Libor Londa

2. cena: exkluzivní podepsané fotografie hráčů VHK ve třetí sadě dresů. Tyto fotografie nelze získat jinak, než v této soutěži – nebudou nabídnuty nikde ke stažení ani k dražbě.

Výherci:

Iveta Poláštíková
Lucie Krajíčková
Jiří Marek
Lenka Zlatníková
Jan Grulík

1. cena: místo na střídačce během utkání Vsetín – Opava 23. ledna a karton piva Radegast Premium, který do soutěže věnoval pivovar Radegast.

Výherce:

Marek Dibelka

Všem výhercům blahopřejeme a budeme je neprodleně kontaktovat e-mailem!

Správné odpovědi:

1. Při kterém zápase oblékli vsetínští hokejisté poprvé třetí sadu dresů?

a) 23. listopadu v utkání Vsetín – Orlová
b) 25. listopadu v utkání Vsetín – Prostějov
c) 2. prosince v utkání Vsetín – Valašské Meziříčí
d) 9. prosince v utkání Vsetín – Nový Jičín
_________________________________________________________________

2. Který vsetínský odchovanec zažil při premiéře rudých dresů návrat na Lapač?

a) Lukáš Mičulka
b) Martin Ambruz
c) Peter Trška
d) Erik Hrňa
_________________________________________________________________

3. Třetí sada dresů upomíná na důležitý rok hokejové historie Vsetína. Který rok to je?

a) 1904
b) 1938
c) 1939
d) 1994
_________________________________________________________________

4. Odchovancem kterého klubu je vsetínský tahoun Josef Štraub?

a) Zlína
b) Vítkovic
c) Písku
d) Příbrami
_________________________________________________________________

5. Útočník Daniel Vaněk nosí na dresu číslo 9. Který hráč kanadsko-americké NHL mu byl v tomto vzorem?

a) Mario Lemieux v Pittsburghu
b) Mark Messier v NY Rangers
c) Pavel Bure na Floridě
d) Mike Modano v Dallasu
_________________________________________________________________

6. Brankář Lukáš Plšek má zkušenosti i ze zahraničí. Ve které lize v minulosti působil?

a) v dánské
b) v norské
c) v polské
d) v lotyšské
_________________________________________________________________

7. Zahraniční angažmá má za sebou rovněž forvard Josef Mikeš. Ve které zemi působil on?

a) ve Švýcarsku
b) ve Francii
c) v Itálii
d) v Německu
_________________________________________________________________

8. Trenér Juraj Jurík, sám bývalý útočník, má v rodině pokračovatele hokejového řemesla. Mladší syn David hájí barvy vsetínského staršího dorostu, starší Juraj působí jinde. Kde?

a) ve Zlíně
b) ve Skalici
c) ve Slovanu Bratislava
d) v Nymburce
_________________________________________________________________

9. Kolik titulů Mistra ČR se Vsetínem má sportovní ředitel VHK Alexej Jaškin?

a) 1
b) 2
c) 5
d) 6
_________________________________________________________________

10. Jaké zvíře v názvu klubu má hokejový oddíl ze sousedního Valašského Meziříčí?

a) nutrii
b) ondatru