Radegast zve fanoušky na utkání s Hodonínem

Redakce • 14.01.2010

Radegast fandí moravskému hokeji, a proto vás ve spolupráci s VHK Vsetín zve na utkání s Hodonínem. Připravili jsme pro vás atraktivní doprovodný program. Hlavní cenou v soutěži pro fanoušky je 120 piv nejoblíbenějšího piva na Moravě. Přijďte na zápas s Hodonínem v sobotu 16. ledna dříve, zasoutěžte si o pěkné ceny věnované Radegastem a při tom se i kvalifikujte do velké soutěže o 120 piv Radegast Premium. Ta proběhne během první přestávky.

Vylosovaní fanoušci, kteří se kvalifikovali do této soutěže před začátkem utkání, budou moct předvést své dovednosti i na ledě při střelbě od modré čáry. Nejpřesnější střelec vyhraje 120 piv Radegast Premium.

Vyhrajte tričko
Tričko Radegast
Ve druhé přestávce proběhne soutěž v přesnosti s maxi puky Radegast. Ve hře je dalších 24 piv Radegast Premium pro vítězný dvoučlenný tým. Soutěžit budou fanoušci, kteří po konci soutěže v první přestávce chytí míček hozený hosteskami do hlediště.

To ale není vše. Vyhrát budete moct i unikátní trička Radegast fandí moravskému hokeji a další dárky. Po skončení utkání navíc bude pro fanoušky připraven doprovodný program s hokejovou tématikou v pivnici Bečva (Trávníky 1824, Vsetín).

Přijďte si užít hokejové odpoledne s Radegastem do Vsetína již od 16:00, kdy začíná doprovodný program a kvalifikace do soutěže o hlavní cenu.

Radegast fandí moravskému hokeji.

Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno