Přípravka reprezentovala Vsetín na znojemském turnaji Nevoga Cup 2020

Redakce • 20.01.2020

Hráči přípravky VHK ROBE Vsetín se v neděli 19. ledna zúčastnili turnaje NEVOGA CUP pro ročníky 2013 a mladší ve Znojmě. Vsetínské týmy A a B obsadily shodně 3. místo v konkurenci týmů z Třebíče, Jihlavy a domácího Znojma!

Pořadí:

1. Třebíč
2. Jihlava
3. Vsetín
4. Znojmo

„Srovnání s ostatními mládežnickými týmy v kategorii přípravky je vždy přínosná a motivující zkušenost pro hráče i trenéry. Poprvé jsme zajížděli odehrát turnaj do vzdáleného Znojma. Turnaj NEVOGA CUP byl organizačně skvěle připraven. Naše mužstvo složilo dva týmy po 10 hráčích a 2 brankářích, které odehrály 3 zápasy ve své skupině proti týmům Třebíče, Jihlavy a domácímu Znojmu,“ přiblížil trenér Milan Křiva.

„Třebíč turnaji dominovala. Pro mne však bylo povzbuzující, že naši kluci byli srovnatelní s týmy Jihlavy a Znojma, kluci i po tak daleké cestě chtěli hrát a každý zápas odehráli v plném nasazení. Někteří kluci byli dokonce poprvé na opravdovém turnaji,“ doplnil vsetínský trenér.

Nejlepším hráčem týmu A byl vyhlášen brankář Jakub Holubec, za tým B to byl Demuul Bayartsogt. „Kluci i rodiče byli moc spokojeni, turnaj si užili. Zářivé úsměvy a šťastné pocity hráčů přípravky byly tou největší odměnou pro trenéra,“ uzavřel hodnocení Milan Křiva.