Vstupenky online
  80. narozeniny

Pod vedením Tomáše Kunety trénuje v létě i pátá a šestá třída

Redakce • 19.06.2019

Letního drilu si užívají i hráči páté a šesté třídy. Jejich hlavním trenérem je Tomáš Kuneta a hráči se připravují opravdu rozmanitě. Fitbox, gymnastika, hokejbal, kolo a další cvičení, které musí každý týden absolvovat. Přečtěte si krátký rozhovor s Tomášem Kunetou o tom, jak se hráči připravují a podívejte se na pár fotografií z letní přípravy.

„Trénujeme pětkrát týdně. Pondělí trénujeme v Rokytnici, kde se věnujeme opičím dráhám, kolektivním sportům jako házená, basketbal, florbal. Úterý jsme také v tělocvičně, kde za pomoci trenéra Herdy děláme gymnastiku. Jedna polovina dělá gymnastiku druhá se věnuje herním cvičením. Ve středu jsou obě skupiny na fitboxu pod vedením Pepy Mikeše, kde absolvují speciální cvičení. Ve čtvrtek máme hokejbal, kde se čistě věnujeme hře. Pátky jsou kola, kdy hráči zdolávají okolní vrcholy,“ povídá hlavní trenér k přípravě.

„Co se týče páté třídy, tak jsem s klukama už třetí sezonu a znám je. Šestou třídu jsem měl, když byli ve čtvrté třídě, pak mi na rok na dva někteří utekli, ale vazby mezi námi jsou a je tam velká spokojenost co se týče letní přípravy,“ pokračuje trenér Kuneta.

„Tím, že děti mají v přípravě více sportů, tak je to jen dobře. Když se schází 15-16 dětí na tréninku, tak je s nimi práce velmi dobrá,“ chválí své svěřence trenér Kuneta.