Vstupenky online

Odstartovala aukce domácích dresů. Hokejisté v nich slavili 3. místo, teď pomohou malému bojovníkovi

Redakce • 19.04.2021

Každý krok se počítá. Tak se jmenuje letošní benefice hokejbalového turnaje Stoupa cup věnovaná pětiletému bojovníkovi Kubíkovi Mikšovskému. Aktivně se do ní zapojí i VHK ROBE Vsetín a to aukcí domácí sady dresů z uplynulé sezony 2020/2021. Celý výtěžek půjde právě na účet benefice. Dresy můžete dražit již nyní na webu Sportovniaukce.cz!

Do aukce vstoupíte nejrychleji ZDE (klikněte)

Dle regulí letos vsetínští hokejisté nastupovali do domácích utkání v tmavé variantě dresů. Kromě dramatických bitev základní části v nich napsali velkolepý příběh také v předkole, čtvrtfinále a semifinále play-off, až nakonec získali pomyslné bronzové medaile. Sezona je v těchto dnech za námi a tak nastala pravá chvíle, aby dresy pomohly jinému bojovníkovi.

Kubík měl velmi komplikovaný porod, při kterém prodělal těžkou asfyxii, následně dětskou mozkovou obrnu. Tato nemoc zasáhla zejména jeho pohybový aparát a tím pádem je odkázán na pomoc maminky Zuzky a tatínka Adama. Ačkoliv je Kubíkův vývoj pomalejší, rodiče mají radost z jakéhokoliv jeho pokroku, z chuti pracovat a z trpělivosti, kterou Kubík v tomto boji má. Mentálně Kubík odpovídá dle testu svému věku, což je vzhledem k jeho fyzickému hendikepu až zázrak.

„Když se naskytla možnost pomoci dražbou malému Kubíkovi, neváhali jsme ani vteřinu. S organizátory turnaje Stoupa cup spolupracujeme delší dobu, před dvěma lety jsme jejich benefici spojili s naším projektem Hokej na dřeň. Jsme přesvědčeni, že pro Kubíka udělají maximum a moc si přejeme, aby se naše letošní dresy vydražily za co nejvyšší částku. Stejně jako každý krok, tak i každý příhoz se počítá,“ uvedl Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín.

Do dražby se můžete zapojit již nyní na webu Sportovniaukce.cz. Vyvolávací cena 1939 korun symbolicky odkazuje na rok, ve kterém byl vsetínský klub založen. Minimální příhoz činí 50 korun a každý úspěšný dražitel získá rovněž certifikát potvrzující autenticitu dresu. Aukce končí ve čtvrtek 29. dubna ve 20:00.

Více o turnaji Stoupa cup a letošní benefici se dozvíte zde.

Fotografie dresů:

banner pod článkem