Na slavnostní zápas v historických dresech se moc těším, prozradil v rozhovoru s fanoušky Martin Podešva

Michal Veselý • 17.02.2009

V s e t í n - V této sezoně původně ve Vsetíně vůbec neměl působit. Hráč patřící extraligovému Třinci začal sezónu v prvoligovém Havířově. Řec je o útočníkovi Martinu Podešvovi, který společně se svým věrným parťákem Erikem Hrňou zamířil v průběhu ročníku zpátky domů - na Valašsko. V jeho rozhovoru s fanoušky přišla řeč na různá témata. „Hokej hraji moc rád, jsem rád, když můžu pobavit diváka. Určitě je naděje, že tady budu hrát i v další sezoně," odpověděl Podešva například na dotaz fanouška Srbiče. Další odpovědi, včetně těch, směřovaných ke středečnímu slavnostnímu zápasu, si můžete přečíst ZDE!