Na ráně je Luboš Rob!

Václav Trávníček • 14.12.2006

V s e t í n – Redakce oficiálních webových HC Vsetín připravuje pro své čtenáře zpestření na (před)vánoční čas. Kromě velkého rozhovoru s Tomášem Demelem, který vydáme ještě do Štědrého dne, plánujeme nový díl rubriky „Na ráně“, kde mohou hráčům pokládat otázky přímo fanoušci. Od dnešního odpoledne už můžete posílat své dotazy vsetínskému kapitánovi Luboši Robovi. Redakce pak dotazy hráči předá v týdnu od 25. do 31. prosince.

Luboše Roba vsetínským fanouškům netřeba dlouze představovat. Šestatřicetiletý útočník, jehož jméno je nejvíce spojeno s Českými Budějovicemi, přišel na Valašsko v průběhu loňské sezóny. Jihočeský klub totiž Roba uvolnil do Jindřichova Hradce a právě Vsetín jej ze stojatých vod první ligy vytáhl zpět mezi elitu. Rob se možná poslední šance zahrát si extraligu chopil se ctí. V průběhu sezóny z něj vyrostla opora vsetínského mužstva a byl to především on, kdo burcoval kabinu v nervy drásajících barážových bitvách. Od září nosí Luboš Rob na svém dresu kapitánské céčko a nedávno sehrál svůj sedmistý zápas v nejvyšší soutěži.

Otázky můžete Luboši Robovi klást zde.