(20.8.) Příprava: Havířov - Vsetín 5:1 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1450 (21.8.)

Máte doma předměty spojené s historií vsetínského hokeje?

Redakce • 08.11.2018

Tak to prosím zbystřete! Náš klub v příští sezoně oslaví 80 let klubové historie a v rámci této příležitosti bude ve vsetínském zámku v Muzeu regionu Valašsko speciální výstava. Fotografie, výstřižky z novin, kartičky, nahrávky, výstroj nebo jakékoliv jiné artefakty spojené s historií vsetínského klubu. To vše bychom rádi v rámci oslav osmdesátiletého výročí klubu v muzeu vystavili. O své předměty se bát nemusíte, po výstavě vám budou navráceny.

Pokud máte něco, co by mohlo být vystaveno, kontaktujte prosím pana Mgr. Pavla Mašláně z Muzea regionu Valašsko na emailové adrese maslan@muzeumvalassko.cz nebo na telefonním čísle +420 739 915 280