Ledová klapka 2020: Vsetín znovu v TOP 5!

Redakce • 28.04.2020

Třetí ročník Ledové klapky, ocenění pro nejlepší video z hokejového prostředí, které má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů, se blíží do finále. Kluby do soutěže přihlásily 30 videí a odborná porota vybrala pět nejlepších ve třech kategoriích. Videa z díly vsetínského klubu se umístila hned ve dvou výběrech! Konečné pořadí oznámí organizátoři v pondělí 11. května.

Všechny kluby soutěží o trofej a voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství v různých hodnotách dle konečného umístění. Stejně jako v loňském roce jsou videa rozdělena do tří kategorií:

• Reportážní
  • Propagační
  • Amatérské

Do poroty zasedli odborníci z předních českých médií. Organizátoři se na spolupráci dohodli mimo jiné i s platformou iSport.cz a Sportbiz či reklamním studiem Oficina, které stojí za novou znělkou Tipsport extraligy. Vsetín bodoval v kategorii „Propagační video“, kde se mezi nejlepšími pěti umístilo motivační video k uplynulé narozeninové sezoně, a v kategorii „Reportážní video“, kde bodovalo aftermovie z narozeninového utkání proti Chomutovu v bílých dresech. Obě videa vznikla ve spolupráci s tvůrčí skupinou Artellery.

Videa VHK ROBE Vsetín se mezi nejlepšími pěti umístila také v předchozích dvou ročnících Ledové klapky. V roce 2018 Valaši (tehdy ještě v jediné vyhlašované kategorii) celou anketu vyhráli s videem Tací sa nerodí na rovině.

Na všechna letošní videa v TOP 5 se můžete podívat ZDE.

Propagační video: Zpátky do boje! VHK ROBE Vsetín 1939 - 2019

Reportážní video: 80. narozeniny vsetínského hokeje