Pokračuje prodej permanentek. Ve čtvrtek poslední den garance

Redakce • 25.07.2018

AKTUALIZOVÁNO - Sezona se nezadržitelně blíží, a proto je na čase začít nabízet sezónní předplatné. V úterý 19. června začal oficiální prodej permanentek na nový ročník 1. ligy 2018/2019. Permanentky si bude možno zakoupit na zimním stadionu letos nově na pokladně č.3 u hlavního vchodu. Stejně jako v minulé sezoně budou permanentky plastové velikosti platební karty s čárovým kódem.

"Prosíme všechny držitele permanentek z minulé sezony, aby si své kartičky vzali na výměnu s sebou. Bude to ku prospěchu rychlejší výměny a prodeje nové permanentky. Pokud kartičku již nemáte nebo jste ji ztratili, tak svá místa dostanete znovu, ale bude třeba podrobnější dohledání. Děkujeme."

Prodej permanentek bude od úterý 19. června pokračovat až do pátku 29. června, dle níže uvedeného harmonogramu. Další prodej bude pokračovat od středy 25. července, kdy už bude na Lapači i led a naše týmy již budou trénovat. Majitelé permanentek z minulé sezony mají svá místa garantována až do čtvrtku 26. července, což je celkem 9 prodejních dní. Od středy 1. srpna budou k dispozici případně místa, na které garance nebyla jejich majiteli uplatněna.

Od prvního dne zahájení prodeje bude možno zakoupit i permanentky na loni neobsazená místa na tribunách na sezení, zejména v sektorech A, D, E, F. V prodeji budou také permanentky na stání.

V nadcházející sezóně dochází k navýšení cen vstupenek, což se promítne i do zvýšení cen permanentek. U vstupenek se jedná o zvýšení o 10Kč na utkání základní části, o málo více je to u domácích zápasů případného playoff. Při utkáních případné Baráže o extraligu je navýšení cen vstupného o něco vyšší, ale to už by se jednalo o utkání Extraligy, kde se tyto ceny takto pohybují.

Ceny vstupenek na jednotlivá utkání

STÁNÍ SEZENÍ
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ 60Kč 80Kč
UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI 100Kč 150Kč
UTKÁNÍ PLAYOFF 1. KOLO 120Kč 170Kč
UTKÁNÍ PLAYOFF 2. KOLO 140Kč 200Kč
BARÁŽ O EXTRALIGU 180Kč 300Kč

Navýšení cen vstupného se promítne i do cen permanentek, zároveň nás v základní části čekají dva domácí zápasy navíc oproti loňskému ročníku 1. ligy, což se také promítá v ceně permanentní vstupenky. U cen permanentek náš klub letos nastavil vyšší procentuální slevu než tomu bylo v minulých sezónách, čímž chceme jednak vyjít více vstříc dlouhodobým držitelům permanentek a zároveň chceme ještě více motivovat ty fanoušky, kteří o možnosti zakoupení permanentky nově uvažují.

Maximální možné slevy při zakoupení zvoleného typu permanentky jsou uvedeny níže v cenovém přehledu. Zároveň chystáme zlepšení servisu pro fanoušky při vstupu na stadion zakoupením dalších čteček, abychom urychlili vstup na stadion, zejména na straně sezení těsně před začátkem utkání.

Prodejní doba permanentních vstupenek

Den Datum Dopolední prodej Odpolední prodej
Úterý 19. června 10-12h 14-16h
Středa 20. června 10-12h 14-16h
Čtvrtek 21. června 10-12h ***
Pátek 22. června 10-12h 14-16h
Pondělí 25. června 10-12h 14-16h
Úterý 26. června *** 14-16h
Středa 27. června 10-12h 14-16h
Čtvrtek 28. června 10-12h ***
Pátek 29. června 10-12h ***
Středa 25. července 10-12h 14-16h
Čtvrtek 26. července 10-12h 14-16h
Středa 1. srpna 10-12h 14-16h
Čtvrtek 2. srpna 10-12h 14-16h
Pátek 3. srpna 10-12h ***

Ceny permanentních vstupenek

Platnost a výhody Stání STANDARD Stání EXTRA  Stání GOLD Sezení STANDARD Sezení EXTRA Sezení GOLD
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ANO ANO ANO ANO ANO ANO
UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI ANO ANO ANO ANO ANO ANO
UTKÁNÍ PLAYOFF --- ANO ANO --- ANO ANO
UTKÁNÍ BARÁŽE O EXTRALIGU --- --- ANO --- --- ANO
DÁREK MINIDRES ANO ANO ANO ANO ANO ANO
POUKAZ K RESTAURACI U LVA ANO ANO ANO ANO ANO ANO
CENA 2400Kč 3000Kč 3800Kč 4000Kč 4900Kč 6000Kč
ÚSPORA až 700Kč 1140Kč 1420Kč 600Kč 1180Kč 1880Kč

Permanentky budou stejně jako v minulé sezoně rozděleny na 3 druhy – STANDARD, EXTRA a GOLD. Všechny permanentky mají platnost na přípravná utkání a utkání základní části. Permanentka EXTRA má platnost i na utkání PLAYOFF, permanentka GOLD je jako jediná na všechna utkání sezony 2018/2019. Novinkou je vedle permanentky GOLD na sezení i permanentka GOLD na stání, která vloni v nabídce nebyla. Samostatná permanentka pouze na PLAYOFF letos v nabídce opět nebude.

Pokud si svou permanentku zakoupíte do pátku 3. srpna obdržíte od nás k permanentce dárek v podobě limitované edice minidresu „NA VSETÍNĚ VYCHOVÁNI, VSETÍNU VĚRNI“ a ještě obdržíte poukaz do RESTAURACE U LVA na Vsetíně v hodnotě 100Kč.

Velmi si vážíme podpory všech našich fanoušků, kteří nás zakoupením permanentky či vstupenky podporují. Jsme hrdí na to, že právě fanoušci jsou jedním z našich dlouhodobě nejvýznamnějších partnerů a právě Vaše podpora je jedním z hlavních faktorů, proč se nám daří společně vsetínský hokej stále posouvat kupředu po sportovní i ekonomické stránce.

Všichni v klubu věříme, že právě i s touto vaší podporou budeme v příští sezóně opět úspěšnější a na Lapači zažijeme dlouhou a úspěšnou sezónu, která všem přinese spoustu příjemných zážitků a vítězství našeho týmu VHK. Děkujeme ještě jednou za Vaši dlouhodobou podporu, kterou našemu klubu poskytujete a těšíme se na vás znovu na Lapači – SPOLU ZA VSETÍN.

KDY? Prodej permanentek na sezení a stání startuje v úterý 19.6.2018 v 10 hodin

KDE? Na zimním stadionu na pokladně č. 3 u Hlavního vchodu na ZS.

Kontakt: M. Tkadlecová, tel. 725 623 189, mail: sekretariat@hc-vsetin.cz.