INFORMACE K PRODEJI VSTUPENEK na 1. a 2. utkání ČTVRTFINÁLE PLAYOFF

Klub • 21.02.2019

Playoff se již nezadržitelně blíží. Vsetín stále nemá jisté s kým se utká ve čtvrtfinále. Co je však jisté je to, že Valaši začnou první dva zápasy na svém ledě. Vzhledem k této skutečnosti vám již nyní nabízíme informace ohledně prodeje vstupenek. Zbystřit by měli především držitelé permanentních karet "standard", kterým končí platnost po utkání s Přerovem.

PERMANENTKÁŘI

• Držitelé permanentních karet typu GOLD a EXTRA mají v ceně i playoff, tudíž se nemusí obávat o svá místa a nadále můžou na zápasy chodit tak, jak jsou zvyklí.
  • Držitelům permanentních vstupenek typu STANDARD nabízíme přednostně předprodej na svá místa i pro zápasy playoff. V praxi to bude fungovat tak, že držitel typu permanentky STANDARD přijde se svou permanentkou, kterou se prokáže a může si na své místo ze základní části koupit vstupenku.

Předprodej pro držitele permanentek typu STANDARD - Pokladna č. "3"

DEN DATUM PRODEJNÍ DOBA PRODEJNÍ DOBA
STŘEDA 27. ÚNORA 10 - 12 HODIN 14 - 17 HODIN
ČTVRTEK 28. ÚNORA XXX 14 - 17 HODIN

ONLINE PRODEJ vstupenek

• Vstupenky přes internet budou k mání od úterý 26. února od 21:00h až do hracího dne do 13:00h daného utkání. Vzhledem k tomu, že zápasy čtvrtfinále se hrají v pátek 1.3. a v sobotu 2.3, bude možno zakoupit lístky na oba zápasy. Odkaz na zakoupení vstupenek naleznete na hlavní stránce hc-vsetin.cz. - sekce VSTUPENKY ONLINE.

PŘEDPRODEJ vstupenek NA STÁNÍ

• Mimo online prodej vstupenek nabízíme i předprodej na 1. a 2. čtvrtfinálový zápas na pokladně zimním stadionu. Prodávat se budou pouze vstupenky na stání a to ve středu a ve čtvrtek na pokladně č. 2.

Vstupenky na STÁNÍ - Pokladna č. "2"

DEN DATUM PRODEJNÍ DOBA PRODEJNÍ DOBA
STŘEDA 27. ÚNORA 10 - 12 HODIN 14 - 17 HODIN
ČTVRTEK 28. ÚNORA XXX 14 - 17 HODIN

CENY vstupenek

• Ceny vstupenek na čtvrtfinále playoff byly stanoveny už před sezonou. Vstupenky na stání budou k mání za 120Kč a na sezení za 170Kč.
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno