Hlasování v soutěži školek skončilo, nejvíce hlasů dostala Jasénka

Klub • 01.12.2015

Skončilo hlasování v soutěži Školky fandí hokeji. Nejvíce hlasů obdrželo fandění dětí z MŠ Jasénka Vsetín a díky tomu obsadily v hlasování první místo. „Pro nás pro všechny hokejisty a fanoušky VHK Vsetín se však staly vítězem děti ze všech Mateřinek, které se zúčastnily této nevšední soutěže a proto i ony se mohou těšit na jízdu novým autobusem,“ sdělil jednatel VHK Daniel Tobola.

O termínu, kdy proběhne „křest“ nového autobusu spojený právě s vyhlášením výsledků soutěže a svezením zúčastněných školek, bude klub všechny včas informovat.

„Autobus je stále ve výrobě, ale již brzy dočkáme a uvidíme zelenožlutý autobus v ulicích Vsetína. Děkujeme všem školkám, jejich učitelkám a rodičům a především samotným dětem za skvělé výkony a originální fandění v soutěži a již nyní se těšíme na další společné akce a že se některými shledáme znovu na Lapači, třeba na tréninku přípravky,“ uvedl Tobola.

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov