Finále play-off: Do Vsetína 300 vstupenek, předprodej v Přerově pokračuje na občanky

Aleš Novotný, Jan Tajzler • 20.03.2015

/AKTUALIZOVÁNO 14:00/ Ve Vsetíně se radují z postupu do finále. Sledovaná série započne v neděli 22. března v Přerově. Na Hané proběhl předprodej lístků již včera. Vsetínský klub lístky pro své fanoušky dostane přiděleny, ty pak vlastní cestou rozdělí mezi své příznivce. Více informací k úvodnímu utkání finále najdete uvnitř článku.

Pro hostující fanoušky bylo vyčleněno celkem 300 vstupenek. Ty bude klub VHK Vsetín distribuovat vlastní cestou. V Přerově předprodej dále probíhá na občanský průkaz (pokud máte bydliště Vsetín, tak lístek bohužel nedostanete – pozn. redakce), který bude nutné u pokladen MEO Arény předložit.

Vstupné na zápasy Zubrů ve finále play-off je stanoveno na 70,- Kč. Pro děti do 140 cm platí zlevněná cena 30,- Kč. Z permanentních vstupenek zůstávají i nadále v platnosti pouze typy "VIP" a "HRÁČSKÁ". Platí také "VOLNÁ VSTUPENKA", kterou obdrželi vedoucí mládežnických družstev klubu atd. Vzhledem k vzrůstajícímu zájmu si můžete vstupenky koupit s předstihem v předprodeji.

Autobusem do Přerova!

VHK Vsetín bude na nedělní finálové utkání do Přerova vypravovat 3 autobusy s fanoušky. Cena zpáteční jízdenky včetně vstupenky na utkání činí 200 Kč. Vstupenku každý fanoušek obdrží po zaplacení částky 200 Kč před vstupem do autobusu. Sraz bude v neděli 22.3. před ZS v 15 hod, odjezd v 15,15 hod. Přihlášky zasílejte na mail: klub@hc-vsetin.cz, uvést jméno+příjmení a počet osob (max. 4). Ti, kteří pošlou přihlášky včas, obdrží potvrzení mailem. Ti fanoušci, na které se nedostane, mohou utkání shlédnout v přímém přenosu na internetových stránkách: www.pitv.cz.

Upozorňujme všechny fanoušky, že platí prodejní omezení pěti kusů vstupenek na osobu. Prodej zbylých vstupenek proběhne v neděli od 16:00 na pokladnách zimního stadionu.

Vzhledem k bezpečnostním opatřením prosíme fanoušky v neděli o včasný příchod na stadion. Permanentkáři mají stále zajištěnu svou sedačku na tribuně, jinak vstupenky nejsou určeny na přesné místo. Další informace k finálovým bojům budeme na webu postupně přinášet v následujících dnech.