Důležité informace pro fanoušky k sobotnímu zápasu s Kladnem

Redakce • 18.09.2020

Vzhledem k novým opatřením vlády, která již budou platná od 18.9. od 18:00 informujeme o nových pravidlech na zimním stadionu Na Lapači. Během sobotního utkání s Kladnem již nebude možné, aby na stadionu fanoušci stáli. V sektorech stání A+B a C+D se bude nově jedině sedět. V sektorech na sezení jsou pravidla stále stejná a nic se v nich nemění. Klub dělá maximum pro to, aby se fanoušci na zimní stadion dostali a mohli si užít zápasy Chance ligy.

Jak to bude fungovat?

• Pokud jste si zakoupili vstupenku na stání nebo vlastníte permanentku na stání, tak na sobotní utkání s Kladnem musíte nově v sektorech stání A+B a C+D jedině sedět. U dvou vstupů do sektorů stání A+B a C+D bude u každého vchodu připraveno 500 očíslovaných kartonových podsedáků, se kterými si sednete na tribuně na vyhrazených místech. Doporučujeme fanouškům si doma přibalit i něco navíc, aby jim na tribuně nebylo chladno (šála, klubový podsedák, starší mikina atd.) Není přípustné si donést jako podsedák pevné a potencionálně nebezpečné části (dřevěná deska, plastová deska, kniha atd.) Prosíme a nabadáme fanoušky, aby při zápase opravdu seděli, jinak se může stát, že na další zápasy se tribuna již neotevře. Věříme, že si fanoušci i přes komplikace cestu na stadion najdou a budou domácím hokejistům opět šestým hráčem na ledě.

Sektory sezení

• V sektorech na sezení se nic nemění. Každý fanoušek se zakoupenou vstupenkou na sezení nebo s permanentkou na sezení míří na své místo, tak jak tomu bylo v předchozím zápase.