Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Dostane ještě více oslabený Vsetín znovu šest branek?

Jan Hrbáček • 02.02.2007

V s e t í n - Jako kdyby to bylo nějaké prokletí. Třikrát v letošní sezóně dostali vsetínští hokejisté od Litvínova přesně šest branek. Jestli se tato tradice prodlouží i v posledním, čtvrtém duelu obou týmu si budeme muset počkat do pátečního večera. Vsetín po dvou vysokých debaklech v Českých Budějovicích a Znojmě doma zabral a porazil na nájezdy Slavii 1:0. Litvínov si zase z posledního utkání z Třince odvezl bod. Trenéři Vlach s Kopřivou zkoušejí stále nové a nové potencionální posily pro příští sezónu. Tentokrát se při absenci gólmana Štefla postaví do branky Tomáš Štůrala. Tento dvaadvacetiletý brankář přichází na výpomoc z druholigového Jindřichova Hradce.

Vsetínské mužstvo postihly s koncem přestupního termínu další odchody. Brankář Simo Vehviläinen odešel do finského Lahti, Radek Hubáček posílil Sarezu, Petr Sakrajda pomůže Hradci Králové a na střídavé starty do Brna byli do konce sezóny uvolnění také Ondřej Šmach a Matti Näätänen. Navíc prostějovský obránce David Všetečka už za Vsetín zřejmě také nenastoupí, protože má do konce sezóny vyřízeny střídavé starty v sousedním Zlíně. Další obránci Michal Horák a Jiří Kučný jsou stále zraněni.

Litvínov nedávno po slabých výkonech měnil trenéry - Václava Sýkoru s Petrem Fialou nahradila dvojice Jaroslav Hübl, Petr Rosol. Tým sice 21. ledna utrpěl na ledě Liberce ostudný debakl 1:10, avšak rychle se oklepal a zaznamenal tři vítězství v řadě. Chemici v současné době okupují desátou příčku a body nutně potřebují. Za úspěchem je táhne zejména Robert Reichel (25+18) a duo B+B (Benda, Branda). V zápase však budou Litvínovští postrádat zřejmě brankáře Hübla, Martina Jenáčka a Petra Punčocháře.

Vsetín vs. Litvínov 06-07

Vsetínská hokejová a.s. - HC Chemopetrol Litvínov 3:6 (0:2, 1:2, 2:2)
Branky:
23. Kučný (Grill), 46. Hrabal (Kučný), 55. Grill (Stantien) - 3. Kubinčák (Reichel), 17. Kubinčák (Reichel), 29. Kopecký (Bednařík), 37. Prorok (Reichel), 42. Jenáček (Benda), 48. Kopecký (Trávníček).

HC Chemopetrol Litvínov - Vsetínská hokejová a.s. 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
Branky:
5. Šlégr (Hranáč), 15. Reichel (Prorok), 21. Nikolov (Prorok), 34. Trávníček (Černý), 37. Jenáček (Benda), 59. Skuhrovec (Jenáček) - 13. Balčík (Sabol), 36. Demel (Štach).

Vsetínská hokejová a.s. - HC Chemopetrol Litvínov 1:6 (0:1, 0:2,1:3)
Branky:
51. Sakrajda (Näätänen), - 19. Prorok (Kopecký), 36. Branda (Benda), 40. Branda (Lukeš), 53. Reichel (Šlégr), 56. Reichel (Benda), 57. Jenáček (Lukeš).

Pravděpodobné sestavy

Litvínov: R. Fiala - Šlégr, Hranáč, Gýna, Nikolov, L. Poživil, Skuhrovec - Kubinčák, Reichel, Prorok - Branda, Benda, Bednařík - Jánský, Lukeš, Trávníček - Kopecký, Sklenička, Černý.

Vsetín: Štůrala - Bobček, Ostrčil, Andersons, Stříteský, Šmach, Mocek - Näätänen, J. Hruška, Barus - Dubec, Fadrný, Darzinš - Grill, Sabol, Davídek - Hrňa, Navrátil, Knebl.

banner pod článkem