Vstupenky online

Domácí série končí s Vítkovicemi

Aleš Koňařík • 24.01.2003

V s e t í n - Letošní druhý domácí trojboj zakončí vsetínští hokejisté s Vítkovicemi a po nedělním intermezzu v Liberci již v úterý přivítají vedoucí celek soutěže. Extraliga finišuje mocnými kroky k play-off a Vsetín v něm nechce chybět. O další atak osmého místa se pokusí proti ostravskému týmu, který naopak usiluje o návrat mezi čtyřčlennou elitu soutěže.

Do vsetínské sestavy by se po absenci mohl vrátit Tomáš Demel (zranění palce na ruce), který týmu citelně chyběl proti Spartě a jeho místo v první formaci dočasně obsadil Martin Streit. Vsetín má letos s favorizovaném soupeřem zcela vyrovnanou bilanci - jedna výhry (4:1), remíza na domácím ledě (3:3) a prohra (1:4) při skóre 8:8.

Soupeř přijede s uzdravenými beky Výtiskem a Zátopkem, naopak účast Jurečky je stále nejistá. Ostravané mají v posledních kolech problémy s koncovkou, mizérie vyvrcholila v televizním utkání s Havířovem, kdy outsider senzačně zvítězil 1:0.

Sestava Vítkovic v posledním kole:
Trvaj - Philipp, Dresler - Černošek, Chmelíř - Výtisk, Zápotočný - Kaděra, Burger, Moravec - I.Padělek, Gron, Krayzel - Laszkiewicz, Melenovský, Selingr - Irgl, A.Padělek, Olesz.

banner pod článkem