A-tým Vsetína hlásí po sezoně první změny v týmu

Redakce • 28.03.2019

Ve středu proběhlo se všemi hráči individuální sezení, kdy se hodnotila sezona. V rámci těchto individuálních pohovorů se hráčům i oznamovalo, zda bude zájem v klubu o jejich setrvání v nadcházející sezoně či nikoliv.

Z těchto jednání vyplynulo že v nadcházející sezoně klub nadále nebude jednat o prodloužení hráčských smluv s těmito hráči: Peter Mikuš, Roman Rác, Tomáš Pitule, Ondřej Kopta, Mitchell Theoret a Tomáš Vávra.

Všem těmto hráčům patři ještě jednou velké poděkování za jejich profesionální přístup a výkony ve vsetínském dresu a přejeme hodně štěstí v dalších nových angažmá.

S ostatními hráči, kteří nemají smlouvu na příští sezonu budou vedena v nejbližších dnech jednání o jejich prodloužení. O těch, kteří v týmu zůstanou i pro nadcházející sezonu budeme postupně informovat na našem webu od příštího týdne.