Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 532 (k 2.8.)

Permanentky na novou sezonu stále v prodeji. Blíží se konec garance

Klub • 29.07.2020

V příštím týdnu skončí garance, kdy si permanentkáři z minulé sezony mohou zakoupit předplatné znovu na svá místa. Poslední den, kdy tak mohou učinit, je v pondělí 3. srpna. Prodej permanentek poté bude na jeden den zastaven a opět se spustí ve středu 5. srpna již s uvolněnými neprodanými garantovanými místy.

>>>Informace k prodeji permanentek na sezonu 2020/2021 (klikněte)

Aktuální situace umožňuje vstup na stadion maximálně 500 návštěvníkům. Pokud bodou platit současná omezení i v době připravných zápasů popř. utkání Chance ligy, bude vstup na zimní stadion umožněn primárně permanentkářům. V takovém případě budeme o této altrnativě permanentkáře informovat. 

Klub VHK ROBE Vsetín situaci sleduje, je v kontaktu s osatními kluby a Českým hokejovým svazem a připomíná, že v případě neumožnění vstupu permanentkářům na vsetínský zimní stadion se budou neumožněné vstupy převádět do nadcházející sezony. Klub však zůstává nadále pozitivní a věří, že se situace zlepší a na Lapači se fanoušci znovu budou moct bavit hokejem.