Spolu za Vsetín! Hokejisté VHK míří za fanoušky, ve Lhotě a Horní Lidči si zahrají fotbal

Redakce • 22.05.2020

Na přelomu května a června nazují hokejisté VHK ROBE Vsetín trochu netradičně kopačky. V rámci hesla Spolu za Vsetín se totiž zúčastní dvojice exhibičních fotbalových utkání v blízkém okolí. Nejprve se ve čtvrtek 28. května představí ve Lhotě u Vsetína, kde se utkají s místním fotbalovým klubem, následně je ve středu 3. června hostí oddíl z Horní Lidče.

Během čtvrtečního utkání ve Lhotě se fanoušci mohou těšit na drobné občerstvení, které pro vás připraví fotbalový klub. Bude možnost si také zasoutěžit o předměty z fanshopu VHK ROBE Vsetín při střelbě na branku. Po zápase bude prostor i na menší autogramiádu.

Akce bude samozřejmě probíhat dle platných vládních opatření. Do areálu fotbalového hřiště může dorazit maximálně 200 fanoušků. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

Lhota u Vsetína – VHK ROBE Vsetín

• Kde: areál fotbalového hřiště ve Lhotě u Vsetína
  • Kdy: čtvrtek 28. května
  • Začátek: 17:00