OBRAZEM: Valaši oblékli modré dresy a zapojili se do akce O kapku lepší hokej

Redakce • 14.02.2020

Středa byla pro fanoušky vsetínského hokeje výjimečný den. Hokejisté VHK nastoupili do duelu s Porubou v modré sadě dresů, kterými symbolicky zkompletovali tradiční zbrojováckou trikolóru. V dosavadním průběhu sezony, v níž si připomínají 80. narozeniny klubu, oblékli už bílé a červené úbory. Tyto barvy společně s modrou byly pro valašský klub charakteristické až do přechodu k zelenožluté kombinaci v roce 1993. Utkání s Porubou se uskutečnilo v rámci projektu O kapku lepší hokej na podporu osvěty boje proti leukémii. Fanoušci tak mohli přispět Nadačnímu fondu Kapka naděje a koupit si symbolickou stužku a hráči do své výstroje zakomponovali oranžovou barvu reprezentující právě tuto dobročinnou aktivitu.