Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 138 (k 8.7.)

Čechmánek, Sršeň nebo Kratěna. Odstartovala aukce dresů legend z exhibice proti Třinci!

Redakce • 04.12.2019

Aukce dresů legendárních vsetínských hokejistů z exhibičního utkání proti Třinci je konečně tady! Zájemci mohou dražit unikátní úbory brankářů Romana Čechmánka a Jaroslava Kameše, obránců Radima Tesaříka či Pavla Zubíčka nebo útočníků Tomáše Sršně, Ondřeje Kratěny či Michala Broše. Dresy do aukce věnoval klub HC Oceláři Třinec, který právě listopadovou reprízou nezapomenutelného finále extraligy z roku 1998 oslavil své 90. narozeniny.

Do aukce dresů vstoupíte zde!

Drtivou většinu dresů se podařilo podepsat někdejšími vsetínskými hráči, kteří v exhibičním utkání 8. listopadu v třinecké Werk areně nastoupili. Často jde o mnohonásobné mistry republiky, světové šampiony a v případě Romana Čechmánka i o olympijské vítěze.

Vyvolávací cena každého dresu odráží rok založení vsetínského klubu, tedy 1939 korun. Výtěžek z aukce půjde na projekt speciálního inline povrchu, který Valaši plánují pro letní měsíce instalovat do prostoru ledové plochy na zimním stadionu. „Zejména naše děti by se totiž na této ploše mohly nadále rozvíjet ve svých dovednostech,“ sdělil už dříve jednatel VHK ROBE Vsetín Daniel Tobola. Na stejný účel putuje zisk z hokejové Tomboly 50 na 50 na domácích utkáních Vsetína.

Aukce potrvá až do středy 11. prosince a úspěšní dražitelé získají k dresu i certifikát potvrzující pravost tohoto úboru.

Připomeňte si reprízu finále z roku 1998 prostřednictvím několika videí: