Vsetínští nezvládli první třetinu a v poslední přípravě podlehli Bobrům

Václav Trávníček • 03.09.2010

Dvě minuty v polovině úvodní třetiny se staly osudnými vsetínským hokejistům. Ti ve svém posledním přípravném utkání před startem 2.ligy měřili síly s Valašským Meziříčím. Zelenožluté rozjásal už ve druhé minutě Vaněk, ale domácí Bobři v rozmezí 10. – 12. minuty utkání otočili. Svěřenci trenéra Romana Sedláka posléze přidali další branky a vítězství si už nenechali vzít. Vsetín tímto duelem zakončil výsledkově bídnou přípravu, nevyhrál ani jeden přátelský zápas v základní hrací době.

Přípravné zápasy - přát. pá 3.9.18:00
HC Bobři Valašské Meziříčí
5:3(4:1, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 10. Balga (Matějný), 11. Dvořák (Bacul), 12. Bokroš (Varga), 20. Balga (Matějný, Matuštík), 40. Balga (Matuštík, Matějný) - 2. Vaněk (Rapant), 48. Knébl (Zelenka, Zavrtálek), 58. Zavrtálek (Ševčík, Knebl).
HC Bobři Valašské Meziříčí: Krumpoch (30. Vlachýnský) - Bacul, Balga, Blažek, Bokroš, Dvořák, Fojtík J., Fojtík T., Kostelňák, Martiník, Matějný, Matuštík, Mikel, Palík, Růčka, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Vašut.
VHK ROBE Vsetín: Plšek - Farda, Kapr, Spitzer, Šafařík, Zavrtálek, Žabčík, Zelenka, Brynecký, Korčák, Knebl, Ševčík, Vaněk, Rapant, Tesařík, Lechner, Kubo, Dědek