Vsetínský dorost začal play-off výborně

Michal Berg • 02.03.2006

V s e t í n - Tříbranková výhra a nula na kontě brankáře Kudely stanovila vedení vsetínského dorostu v prvním kole play-off. Hostující Pardubice vyslaly na domácí branku 24 střel, z nichž ale ani jedna nenašla cestu do domácí sítě. V zápase se blýskl Radim Ostrčil, který nejprve přihrál na první branku Ondřeji Švaňhalovi a v 53. minutě sám zvyšval na 2:0. Když pak za 53 vteřin přidal třetí gól David Kapr, bylo o výsledku rozhodnuto. Druhý zápas se hraje na ledě Pardubic v pátek, pokud Vsetín nezvítězí, příjde rozhodující zápas na řadu v sobotu opět v Pardubicích.

- OF st 1.3.17:30
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
3:0(1:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 9. Švaňhal (Ostrčil), 53. Ostrčil, 53. Kapr (Kořenek). Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. Diváci: 320. Střely na branku: 19:24.
VHK ROBE Vsetín: Kudela - Ostrčil, Stříteský, Holomek, Fabián, Farda, Kapr, Sznapka - Kubec, Mičulka, Švaňhal, Vrdlovec, Sýs, Surovčík, Palička Kořenek
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Čaladi - Blažek, Drtina, Poskočil, Rozlivka, Voříšek, Šnejdr - Bendík, Dobiáš, Ježek, Kousal, Pilař, Radil, Salava, Stoklasa, Verner
Odehrané v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno