Vsetín ztratil body v posledních minutách

Václav Trávníček • 22.10.2011

Deset minut před koncem sobotního duelu Vsetína s Frýdkem-Místkem to vypadalo, že si Valaši ze severu Moravy odvezou alespoň bod. Dvojnásobnou přesilovku totiž zužitkoval obránce Jiří Farda. Srovnal stav utkání na 3:3 a zelenožlutí chytili nový dech. Pak však Frýdečtí v rozmezí minuty a půl vsítili dvě rychlé branky a strhli vítězství na svoji stranu. Svěřenci kouče Hlobila tak po středečním neúspěchu v Přerově nedosáhli na body ani tentokrát. Sobotnímu soupeři podlehli 5:3.

2. liga - 13.kolo so 22.10.17:00
HC Frýdek-Místek
5:3(1:1, 2:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 12. Rozum (Hrubý), 21. Hrubý (Gajda), 33. Mach (Majling, Jindřich), 55. Majling, 56. Mach (O.Sluštík) - 15. Vítek (Korčák), 33. Tesařík (Farda), 51. Farda (Hruška). Rozhodčí: Fiala, Hrubec, Řezáč. Vyloučení: . Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3.
HC Frýdek-Místek: Láníček, Jagoš, Podešva, Jindřich, Kudláček, Gajda, Měkýš, Michalčík, Pauliak, O.Sluštík, Kabeláč, Rozum, Diviš, Matysz, Gogolka, Štubňa, Gančarčík, Majling, Mach, Krutil, Hrubý.
VHK ROBE Vsetín: Plšek - Spitzer, Hoďa, Farda, Tesařík, Mečiar, O.Hruška, Šimek, Hrčka, Zúbek, Hambálek. P.Hruška, Korčák, Vaněk, Vítek, Holík, Sprušil, Semjonov, Dědek.