Vsetín doma proti Pardubicím stoprocentní

Aleš Koňařík • 02.03.2002

V s e t í n – Šlo jen o prestiž, přesto se utkání s Pardubicemi neslo na vlně vzedmutých emocí. Štěstí se nakonec přiklonilo k domácímu mužstvu, když Salfického lapačku propálil v čase 58:05 Jiří Hudler.

- 50.kolo pá 1.3.17:00
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
4:2
3. Sochor (Demel), 28. Němec (Hudler, Veselý), 59. Hudler (Němec) - 40. Mikeska (P. Sýkora), 44. Rolínek (Malinský, D. Pospíšil). Třetiny: 1:0, 1:1, 1:1. Rozhodčí: Haškovec - Bláha, Šátava. Vyloučení: 4:10, navíc Hriňa - Lubina oba 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 3250.
VHK ROBE Vsetín: Biegl - J. Polák, Hriňa, Luža, Němec, Kuboš, Vašut - Sochor, Vlach, Demel - Kucharczyk, Hudler, Streit - Kotásek, Veselý, Valko.
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Salfický - Vyhlídal, Pácal, M. Sýkora, Mudroch, Malinský, M. Duben - P. Sýkora, Janecký, Mikeska - J. Kudrna, Blažek, Lubina (27.- 37. S. Procházka) - Tvrdík, Rolínek, D. Pospíšil.

Ohlasy k utkání

Jan Neliba (Vsetín): "Projevilo se, že Pardubice jsou v play off a také nám už nic nehrozí. Hrálo se proto v tempu nahoru a dolů. Kvalitní hokej je pro nás důležitý vzhledem k divákům, kteří přišli v hojném počtu."

Josef Paleček (Pardubice): "Již tradičně jsme dostali ve Vsetíně v první třetině gól, což nás nadlouho srazilo na kolena. Dokázali jsme sice dvoubrankový náskok domácích vyrovnat, dvě minuty před koncem nás po hrubé chybě soupeř přečíslil a vstřelil rozhodující gól. Spravedlivější by byla remíza, Vsetín však hrál velmi kvalitní utkání."