V Brně vyšli mladší dorostenci bodově naprázdno

Helena Hegeďová • 30.10.2016

Mladší dorostenci měli svému soupeři co vracet, na domácím ledě totiž Warrioru neodolali a prohráli vysoko 2:7. V odvetě začaly padat branky až ve druhé třetině, kdy se dokázal prosadit Bernovský a Geidl, tato dvojice tak dostala svůj tým do vedení. Do třetí periody nastoupili Valaši aktivněji a podařilo sem jim srovnat na 2:2. Oba přesné zásahy šly na konto Lukáše Adámka. Domácím se však vývoj utkání nelíbil a Nico Geidl se v 58. minutě stal druhým dvougólovým střelcem zápasu, když vstřelil vítěznou branku svého celku.

ELMD - 14.kolo ne 30.10.14:30
HCM Warriors Brno
3:2(0:0, 2:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 30. Bernovský (Geidl), 38. Geidl (Bernovský, Klimeš), 58. Geidl (Bernovský) – 49. Adámek (Lobodowski), 54. Adámek (Kunst, Kuboš). Rozhodčí: Maršálek – Zapletal, Kříž. Vyloučení: 5:9 + navíc Mikulík (VSE) 10 min za NESP. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Průběh utkání: 0:0, 2:0, 2:2, 3:2.

HCM Warriors Brno: Atanasiadis – Čiliak, Chlubna, Floriš, Mrkvica, Branžovský, Bazala, Klimeš, Bartoň – Müller, Sedlák, Krška, Koryčánek, Holotík, Kučera, Bernovský, Geidl, Snášel.
VHK ROBE Vsetín: Ševců – Fojtášek, Kuboš, Vávra, Lukačka, Mikulík, Kunst, Navrátil – Půček, Bouček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Jenáček, Šánek, Baďura, Mlýnková.