Starší dorostenci vzdorovali v Havířově jen dvě třetiny

Tomáš Kopecký • 05.11.2016

Na vsetínské starší dorostence čekalo v sobotu důležité utkání s Havířovem. Proti tomuto soupeři dokázali Valaši již dvakrát bodovat a s podobnými ambicemi vstupovali do zápasu i nyní. Úvod se zelenožlutým vydařil na výbornou, v páté minutě totiž otevřel skóre Klímek. Ještě v třicáté minutě svítil na výsledkové tabuli nerozhodný stav 2:2 a Vsetínští měli více ze hry, své šance však nedokázali přetavit v gól. Havířov se z náhodné situace dostal do vedení a po zbytek zápasu diktoval tempo hry. Závěr vyhroceného zápasu poznamenala častá vyloučení, ze kterých dokázali domácí dvakrát skórovat.

ELSD - 20.kolo so 5.11.13:00
6:2(2:2, 1:0, 3:0 )
Branky a nahrávky: 9. Hilšer (Hýsek), 16. Pawliczek (Raček), 31. Janeček (Piš, Klus), 47. Raček (Klus), 58. Potočný (Bambula), 60. Raček (Pawliczek, Hilšer) – 5. Klímek (Matiaško, Půček), 18. Klauda (Kovacs). Rozhodčí: Fiala – Lederer, Ganger. Vyloučení: 6:7, navíc Liška (VSE) 10 min OT. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 6:2.
AZ Havířov: Matoušek – Grygar, Pliska, Máca, Ševěček, Pavelek, Klus, Kuchař – Bambula, Urban, Hýsek, Hilšer, Klíma, Janeček, Potočný, Del Favero, Piš, Raček, Žídek, Pawliczek.
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Ondračka, Mar, Kuboš, Paroušek, Kollár, Pařízek, Klauda – Lašák, Klímek, Matiaško, Liška, Zetocha, Kovacs, Koňařík, Půček, Krupa.