Starší dorostenci sahali po senzaci, nakonec Vítkovicím těsně podlehli

Radek Bařina • 22.10.2011

Velmi dobrý zápas s nešťastným koncem sehráli starší dorostenci VHK na ledě Vítkovic. Domácí favorit, který dosud v sezóně neztratil ani bod, se sice brzy ujal tříbrankového vedení, v závěru prostředního dějství ale Valaši dokázali slepenými brankami vyrovnat na 4:4. To však ze strany Jenáčkových svěřenců nebylo vše. Kohoutova branka z 51. minuty totiž dokonala obrat a v Ostravě se začala rodit senzace. Ta se ovšem nakonec nekonala, neb domácí v závěru přeci jen potvrdili své kvality a trefami z 56. a 57. minuty strhli vítězství na svou stranu. Srdnatě bojující Valaši tak opustili Vítkovice s prázdnou.

ESD - 14.kolo so 22.10.13:00
HC Vítkovice Ridera
6:5(2:1, 2:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 7. Illéš (Kubis), 9. Tomi (Blahuta), 24. Kubis (Churý), 36. Sysala (Blahuta, Štencel), 56. Tomi (Pop), 57. Ballner (Kubis , Kovář T.) - 7. Zuzaník (Stodůlka, Kohout), 37. Helešic (Surý, Neuwirth), 38. Zuzaník (Stodůlka, Zvonek), 39. Žabčík, 51. Kohout (Stodůlka, Zvonek). Rozhodčí: Mikula P. - Gančarčík M., Patrman S. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Střely na branku: 34:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:5, 6:5.
HC Vítkovice Ridera: Svoboda - Charvát, Štencel, Churý, Kubis, Klok, Cabák, Černín, Pop - Ballner, Tomi, Rimmel, Kovář T., Česlík, Illéš, Blahuta, Škutchan, Gelnar, Gola, Sysala.
VHK ROBE Vsetín: Vlach - Žabčík, Hryciow, Zuzaník, Ščotka, Svozílek, Vašíček - Neuwirth, Kohout, Zvonek, Surý, Forch, Stodůlka, Helešic, Kuchařík, Hořanský.