Starší dorost vybojoval na Hané bod

Jan Tajzler • 24.11.2016

Boj o důležité body se odehrál na Hané mezi domácí předposlední Olomoucí a hosty ze Vsetína. Domácí Kohouti se ujali vedení v 1. třetině, kterou také s nejtěsnějším možným náskokem vyhráli. Zelenožlutí srovnali v prostředním dějství zásluhou Klimka, Olomouc si pak ve 38. minutě vzala vedení zpět, ale Vsetínští ještě v té samé minutě srovnali. Utkání tak dospělo až do prodloužení, kde o bonusovém bodu pro Hanáky rozhodl Podlaha. Další extraligové utkání odehraje starší dorost v sobotu 26. října od 13:45 proti Jihlavě.

ELSD - 25.kolo čt 24.11.18:00
HC Olomouc
3:2p(1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Podlaha (Skopal, Pěcha), 38. Pěcha (Podlaha), 63. Podlaha – 23. Klimek (Půček, Matiaško), 38. Matiaško. Rozhodčí: Kika – Zedník, Markovský. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2.
HC Olomouc: Schejbal – Dajčar, Bahounek, Kažimír, Harabiš, Klesla, Holiš – Palinek, Krátký, Podlaha, Spatharis, Aulehla, Paťava, Pěcha (C), Skopal, Karpíšek, Kalač, Kořenek, Štefka.
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Ondračka, Mar, Kuboš, Paroušek, Kollár, Pařízek, Klauda – Lašák, Hrňa, Klimek, Matiaško, Liška, Zetocha, Lobodowski, Koňařík (C), Půček, Krupa.