Starší dorost uspěl v Kolíně a udržel na Lapači Extraligu!

Ondřej Slováček • 17.02.2017

Klíčový zápas letošní sezóny zvládli vsetínští dorostenci na výbornou. Valaši šli do utkání s jasným cílem a již v 5. minutě se ujali vedení zásluhou Zetochy. Kozlové však dokázali záhy odpovědět a podobný scénář se opakoval i ve druhé třetině. Poslední část ovšem patřila zelenožlutým a nic na tom nezměnil ani kontaktní gól v závěrečné dvojnásobné přesilovce domácích. Valaši tak mohou oslavovat a s klidnou hlavou odcestovat k poslednímu utkání do Mladé Boleslavi, jenž se odehraje v sobotu od 12:30.

ELSD - 2část/15 pá 17.2.18:00
SC Marimex Kolín
3:4(1:1, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 8. Štěpánek (Dytrych), 34. Štěpánek (Nutil), 60. Kronous (Vrabec, Štěpánek) – 5. Zetocha (Hrňa), 32. Půček (Matiaško, Klímek), 44. Kovacs (Hrňa, Ondračka), 51. Klímek (Matiaško). Rozhodčí: Úlehla – Lučan, Kis. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.Diváci: 78. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4.

SC Marimex Kolín: Březina – Dotter, Štěpánek, Zdeněk, Grauer, Mikula, Nutil – Vrabec, Gorás, Kronus, Zheliznyak, Dytrych, Poul, Vasilev, Kalista.
VHK ROBE Vsetín: Chrástecký – Ondračka, Paroušek, Kuboš, Kollár, Nadymáček – Lašák, Hrňa, Klímek, Matiaško, Zetocha, Jenáček, Kovacs, Koňařík, Půček, Krupa.