Starší dorost sestřelil Letce a z Čech veze tři body!

Kristýna Zigmundová • 07.01.2018

Starší dorostenci se v rámci her o umístění v play-off vydali do Čech, kde vyzvali Letce z Letňan. Těm měli po minulém domácím zápase co oplácet. Tabulkově slabší Letňany tehdy porazily Valachy po samostatných nájezdech 3:2. Valaši i přes brzký výjezd nedoplatili na únavu a zápas hned od prvních minut ovládli. Tři rychlé branky Matiaška, Vašenky a Půčka znamenaly pro soupeře jasnou prohru. Soupeř se sice ještě v závěru snažil o obrat, ale konečné skóre 4:2 hovoří jasně pro Vsetín, který si odváží tři body.

ELSD - 32.kolo ne 7.1.13:50
HC Letci Letňany
2:4(1:3, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 18. Narovec (Pejchal), 60. Srbek (Lytvynov, Slavík) – 4. Matiaško (Klímek, Půček), 5. Vašenka (Petriska, Kožený), 6. Půček (Matiaško, Klímek), 38. Petriska (Půček, Ondračka). Rozhodčí: D. Kraval – K. Ovsík, V. Juránek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:39. Diváci: 14.

HC Letci Letňany: Hamalčík – Štěpánek, Klatt, Zedek, Riley, Krutil, Pelant, Lytvynov – Nárovec, Kyclt, Janča, Soukup, Hlaváč, Srbek, Janiurek, Vlček, Slavík, Pejchal, Škutina
VHK ROBE Vsetín: Málek – Jenáček, Ondračka, Lašák, Kožený, Mikulenčák, Pernický – Půček, Matiaško, Klímek - Baďura, Petriska, Vašenka - Lukačka, Zetocha, Krupa