Starší dorost odjíždí z Vítkovic bez bodů

Helena Hegeďová • 14.10.2017

Po skvělém výkonu ve Zlíně se dorostenci vydali do Vítkovic, kde čelili vedoucímu celku tabulky. Domácí se v první třetině chopili vedení, které postupně navyšovali. Valachům nepřálo štěstí a ani z nadějných šancí gól nevstřelili. Nejkrizovější byla ze vsetínského pohledu druhá třetiny, kdy inkasovali hned pětkrát. Sami Valaši se neprosadili a z Vítkovic nakonec odjeli s debaklem.

ELSD - 12.kolo so 14.10.13:00
HC Vítkovice Ridera
8:0(1:0, 5:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 11. Lewandowski (Fridrich, Zapletal), 24. Mrva (Fridrich, Takáč), 35. Beránek (Potočný), 36. Konečný (Beránek), 40. Kylnar (Fridrich, Lednický), 40. Beránek (Konečný, Takáč), 44. Lewandowski (Bernovský, Takáč), 55. Bernovský (Kunc). Rozhodčí: Mrkva – Bojda, Barteček. Vyloučení: 3:6. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 37:24. Průběh utkání: 0:0, 8:0.

HC Vítkovice Ridera: Malík – Zapletal, Raška, Takáč, Cubo, Kunc – Vojtovič, Lednický, Fridrich (C), Kadula, Beránek (A), Mrva (A), Bernovský, Kylnar, Konečný, Lewandowski, Potočný
VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (36. Chromý) – Mikulenčák, Fojtášek, Ondračka (C), Vávra, Lukačka, Kožený – Klímek, Matiaško (A), Zetocha, Krupa, Petriska, Jenáček, Baďura, Vašenka, Půček, Pernický (A), Lašák