SDO: Kladno nad síly Vsetína, Valaši se z Čech vracejí s prázdnou

Jan Tajzler • 07.01.2017

Starší dorostenci nastoupili po debaklu v Litvínově na ledě kladenských Rytířů. Ani zde se však souboru trenéra Baruse nepodařilo bodovat. Domácí Kladno šlo ve druhé třetině do pětibrankového trháku, až teprve potom začali střílet branky i zelenožlutí, kteří po dvou třetinách prohrávali v Kladně 2:5. Vsetín vykřesal jiskřičku naděje ještě na počátku závěrečné periody, ale i přes velké množství přesilových her už nedokázal utkání více zdramatizovat a z českého tripu se vrací bez bodu. Příští víkend se Vsetínští představí v domácím prostředí, nejprve vyzvou v pátek Kolín a o den později Mladou Boleslav.

ELSD - 2část/6 so 7.1.12:00
5:3(3:0, 2:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Bláha (Filip, Zich), 13. Filip (Zich, Müller), 18. Jelínek (Veber, Kvapil), 22. M. Bláha (Jelínek), 27. Haspeklo (Filip, Svoboda) – 39. Matiaško (Krupa, Jenáček), 40. Jenáček (Půček, Ondračka), 45. Lašák (Krupa, Klímek). Rozhodčí: Knapík – Goltsch, Janíček. Vyloučení: 10:5. Využití: 1:2. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 5:0, 5:3.
Rytíři Kladno: Jiroušek – Kvapil, Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Klusáček, Müller – Penc, Frimel, Březina, Svoboda, Tržil, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Kouba.
VHK ROBE Vsetín: Sachr, 27.Chrástecký – Klauda, Pařízek, Nadymáček, Kuboš, Paroušek, Ondračka – Najvar, Krupa, Půček, Koňařík, Kovacs, Jenáček, Wolf, Zetocha, Matiaško, Klímek, Hrňa, Lašák.