Opět za deset! Starší dorostenci si poradili s Trenčínem

Filip Bazala • 11.08.2017

Pod vedením Josefa Turka se vsetínští dorostenci vydali k druhému přípravnému zápasu. Čelit měli tentokrát silnému Trenčínu. V první třetině se Valachům podařilo dostat do vedení 3:2. Ve snové druhé části zelenožlutí přidali dalších pět branek a soupeře definitivně zlomili. Konečné skóre se vyšplhalo až na výsledek 10:3 pro Vsetín.

Přípravné zápasy SDO - přát. čt 10.8.16:15
HK Dukla Trenčín
3:10(2:3, 1:5, 0:2)

Branky a nahrávky: 5. Korbel (Haščák, Kňažko), 5. Janík (Chromiak), 21. Korbel (Kňažko) - 3. Klimek (R. Půček), 7. Jenáček, 13. Matiaško, 28. Matiaško (R. Půček), 32. Lukačka (Floriš), 37. Zetocha (J. Půček, Lukačka), 38. Klimek (Matiaško, R. Půček), 39. Zetocha (Floriš), 42. Klimek, 45. Jenáček (Vašenka, Lašák). Rozhodčí: Lokšík - Jurčiák, Nosek. Vyloučení: 5:10. Diváci: 180.

HK Dukla Trenčín: Latkoczy (31. Štofík) - Chromiak, Haščák, Meszároš, Kňažko, Korčák, Korbel, Majerník, Jablonka, Stacha, Wachal, Honeček, Sárdi, Osacký, Drápal, Párička, Kucharík, Janík, Kuric, Jankovský, Gaťár.
VHK ROBE Vsetín: Chrástecký - Mikulenčák, Pernický, Ondračka, Vávra, Klimek, Matiaško, Zetocha, Krupa, Lukačka, J. Půček, Jenáček, Kožený, Vašenka, R. Půček, Floriš, Žabčík, Lašák, Kunst.

Josef Turek (Vsetín): Opět jsme dokázali vstřelit deset branek, ale musíme si uvědomit, že do stavu 3:2 pro nás, to byl vyrovnaný zápas. Vyšla nám skvělá druhá třetina, kterou jsme vyhráli 5:1. Soupeře to zlomilo. Trenčín měl přes třicet střel, ale nám velmi dobře zachytal brankář Viktor Chrástecký. Dokázali jsme na rozdíl od soupeře své šance proměňovat, což byl ten rozhodující faktor. Jsme rádi, že jsme ve dvou přípravných zápasech dali dvacet gólů, ale je třeba se soustředit i na to, že jsme jich sedm dostali. Liga je až za měsíc a my musíme pracovat na hře i směrem dozadu. Budeme nadále tvrdě pracovat a připravovat se na ligu.