O finalistovi se rozhodne v pondělí

Aleš Koňařík • 21.03.2004

V s e t í n - Vsetínští nedokázali na Hané zopakovat předchozí výkon a s Prostějovem prohráli 1:4. Střelecky se prosadil pouze Ondřej Hruška a zápas nakonec završila hromadná bitka. Porážka nasměrovala vsetínské juniory ke třetímu zápasu, jehož vítěz postoupí do finále soutěže. Utkání se hraje na Lapači v pondělí od 17:00.

- SF2 so 20.3.17:00
LHK Jestřábi Prostějov
4:1(0:0, 3:1, 1:0)
Branky: 29. Velich Jan (Babůněk Ondřej), 32. Šimo Michal (Šmach Ondřej), 35. Vymazal Michal (Šimo Michal). Rozhodčí: Homola - Klein, Pospíšil. Vyloučení: 13:5.navíc VSE Nedbálek, Rasocha, Horák, Bartoň 5+OK.PRO Kubala, Sedlák 5+OK. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100.
LHK Jestřábi Prostějov: Jágr - Babůněk, Bauer, Hruška P., Kašpárek, Kubala D,Kubala M., Šmach, Sedlák, Sklenář - Cetkovský, Dostál, Grozaj, - Hanus, Hliňák, Vymazal, - Šebek D., Šebek P., Šimo
VHK ROBE Vsetín: Žigárdy - Horák, Hrabak, Krystýnek, Nedbálek, Kučný, Mračka, Novák, Zapletal, Štach - Baďura, Bartoň, Brynecký, - Hruška O., Hruška P., Hruška R. - Kapsa, Rak, Rasocha, Prokop